Mistrzostwa powiatu świdnickiego LZS

poniedziałek, 30, listopad -0001

W sobotę 22 marca w Gimnazjum w Żarowie rozegrane zostały tegoroczne Indywidualne Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach będące eliminacjami do Finału Dolnośląskich Igrzysk LZS. Zawodnicy Gońca Żarów zajęli większość miejsc uprawniających do udziału w finale wojewódzkim. Z każdej kategorii wiekowej awans uzyskało 2 najlepszych szachistów. W kategorii seniorów zwyciężył Damian Daniel przed Wojciechem Kowalczukiem (obaj Goniec Żarów) i Januszem Kilańskim (GAMBIT MDK Świdnica).

Pozostałe miejsca zawodników Gońca Żarów: 4 - Mirosław Cygan, 6 - Artur Adamek, 8 - Jan Woźny. W kat. juniorów starszych zwyciężył Przemysław Borowski przed Dawidem Mozolem (obaj Goniec) i Łukaszem Cieślak (GAMBIT MDK Świdnica). 7 miejsce zajął Michał Dołharz. W kat. juniorów młodszych wygrał Michał Turek (GAMBIT MDK Świdnica) przed Jakubem Dołharzem (Goniec) i Radosławem Natankiem (GAMBIT MDK Świdnica). 4 miejsce zajął Wiktor Zaremba, 6 - Marek Barabasz, 8 - Hubert Zaremba, 19 - Konstanty Roubo. W kat. seniorek wygrała Maria Kwarciak (Strzegom) przed Katarzyną Struszewską (Żarów), w kat. juniorek starszych zwyciężyła Katarzyna Kobzdej (GAMBIT MDK Świdnica), w kat. juniorek młodszych wygrała Klaudia Stawiak (Goniec Żarów) przed Oliwią Cieślak (GAMBIT MDK Świdnica) i Natalią Dominik (Goniec). W turnieju udział wzięły łącznie 53 osoby.

Wyniki turnieju:

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Mistrzostwa powiatu świdnickiego LZS. Copyright © 2012 All rights reserverd.