Pobiegli w przełajach

piątek, 07, czerwiec 2019

Na miejsca, gotów, START! Uczniowie z terenu gminy Żarów rywalizowali w biegach przełajowych.

Na starcie stanęło ponad 100 zawodników. Areną zmagań była trasa wokół boiska Orlik w Żarowie. Organizatorzy Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz ULKS Piast 2008 Żarów gratulują wszystkim biegaczom. Już za chwilę długo oczekiwane wakacje...

>>> Zdjęcia

WYNIKI


DZIEWCZĘTA
Rocznik 2011-2012, dyst. 300 m
1. Wiktoria Lelotko – SP Zastruże
2. Wanessa Gałka – SP Zastruże

Rocznik 2009-2010, dyst. 500 m
1. Nikola Lesiak – SP Zastruże
2. Luiza Szczepańska – SP Żarów
3. Michalina Kozak – SP Żarów
4. Zuzanna Kozak – SP Żarów
5. Nadia Godlewska – SP Żarów
6. Joanna Kolenda – SP Żarów
7. Natalia Momot – SP Żarów
8. Emilia Szczerba – SP Żarów
9. Karolina Raczkowska – SP Żarów
10. Wiktoria Gackowska – SP Zastruże
11. Oliwia Gruszczyńska – SP Zastruże
12. Alicja Kawa – SP Żarów
13. Milena Bednarz – SP Żarów
14. Nikola Przybylska – SP Żarów
15. Cecylia Kaczmarek – SP Żarów
16. Maja Płuciennik – SP Żarów
17. Paula Kluzek – SP Zastruże
18. Maja Wilk – SP Żarów
19. Maja Bawolska – SP Żarów
20. Nadia Podczaszy – SP Żarów
21. Julia Banach – SP Żarów
22. Weronika Darowska – SP Żarów
23. Weronika Szczurek – SP Zastruże
24. Matylda Dykcik – SP Zastruże
25. Paulina Borowiec – SP Żarów

Rocznik 2007-2008, dyst. 600 m
1. Julia Aftyka – SP Żarów
2. Zuzanna Kamińska – SP Żarów
3. Weronika Komaniecka – SP Żarów
4. Marika Jakubczyk – SP Żarów
5. Oliwia Hening – SP Zastruże
6. Amelia Maślany – SP Żarów
7. Angelika Kołodziejczyk – SP Żarów
8. Paulina Redlica – SP Żarów
9. Hanna Jaskuła – SP Żarów
10. Anastazja Wiatrowska – SP Zastruże
11. Natalia Wojciechowska – SP Zastruże
12. Kinga Kaczmarek – SP Żarów
13. Łucja Skrzypek – SP Żarów
14. Emilia Klamka – SP Zastruże
15. Lena Błaszczyk – SP Żarów
16. Amelia Konieczna – SP Żarów
17. Anna Spisak – SP Żarów
18. Zuzanna Tomalak – SP Żarów
19. Zuzanna Kania – SP Żarów

Rocznik 2005-2006, dyst. 800 m

1. Martyna Janaszek – SP Zastruże
2. Róża Kulpińska – SP Zastruże
3. Weronika Pyda – SP Żarów
4. Michalina Marczak – SP Zastruże
5. Klaudia Chrupalik – SP Żarów
6. Roksana Ridel – SP Zastruże

Rocznik 2003-2004, dyst. 1000 m
1. Aleksandra Porabik – Gimnazjum Żarów
2. Kornelia Felter – Gimnazjum Żarów
3. Dominika Dalgiewicz – Gimnazjum Żarów
4. Julia Żydek – Gimnazjum Żarów
5. Elżbieta Chodyniecka – Gimnazjum Żarów
6. Barbara Klawecka – Gimnazjum Żarów
7. Zuzanna Pnołat – Gimnazjum Żarów

CHŁOPCY
Rocznik 2011-2012, dyst. 400 m
1. Mateusz Wojciechowski – SP Zastruże
2. Szymon Maizelis-Sawicki – SP Zasrtruże
3. Adrian Kacorzyk – SP Zastruże
4. Damian Gackowski – SP Zastruże
5. Ksawery Ligiecki – SP Zastruże
6. Marcel Andrzejak – SP Zasrtruże

Rocznik 2009-2010, dyst. 600 m
1. Patryk Wilczyński – SP Zastruże
2. Bartosz Kuprowski – SP Żarów
3. Dorian Dola – SP Żarów
4. Marcel Stachurski – SP Żarów
5. Borys Król – SP Żarów
6. Ksawery Stachurski – SP Żarów
7. Piotr Wysowski – SP Żarów
8. Szymon Arabasz – SP Żarów
9. Dominik Kańczuga – SP Żarów
10. Michał Chromy – SP Żarów
11. Tymoteusz Kuc – SP Żarów
12. Mateusz Bazga – SP Żarów
13. Marcin Klamka – SP Zastruże
14. Kacper Redlica – SP Żarów
15. Mikołaj Buda – SP Żarów
16. Maciej Wabik – SP Żarów
17. Oskar Chrebela – SP Żarów
18. Patryk Łuczak – SP Żarów

Rocznik 2007-2008, dyst. 800 m
1. Szymon Kulpiński – SP Zastruże
2. Nataniel Banasiak – SP Żarów
3. Jakub Kijowski – SP Żarów
4. Maciej Morawski – SP Żarów
5. Bartosz Buchowski – SP Żarów
6. Igor Kamecki – SP Żarów
7. Maksymilian Drąg – SP Żarów
8. Olaf Góralski – SP Żarów
9. Łukasz Górski – SP Zastruże
10. Mateusz Skolimowski – SP Zastruże
11. Gracjan Domański – SP Żarów
12. Filip Sidor – SP Żarów

Rocznik 2005-2006, dyst. 1000 m
1. Oska Lesiak – SP Zastruże
2. Dawid Redlica – SP Żarów
3. Bartosz Łuczak – SP Żarów
4. Ryszard Marczak – SP Zastruże
5. Krzysztof Kuriata – SP Zastruże
6. Kacper Daniel – SP Żarów
7. Adrian Choiński – SP Zastruże
8. Paweł Klamka – SP Zastruże
9. Krystian Kuriata – SP Zastruże
10. Mateusz Jurkowski – SP Zastruże
11. Seweryn Klamka – SP Zastruże
12. Kacper Lesiak – SP Żarów
13. Konrad Ochman – SP Żarów
14. Stanisław Rzepecki – SP Żarów

Rocznik 2003-2004, dyst. 1200 m
1. Michał Maksanty – Gimnazjum Żarów
2. Kamil Wołek – Gimnazjum Żarów
3. Szymon Pilski – Gimnazjum Żarów
4. Marcin Lasak – Gimnazjum Żarów

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Pobiegli w przełajach. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates