Sprawdzili swoją wiedzę sportową

poniedziałek, 26, listopad 2018

Po raz czwarty spotkali się sympatycy sportu, by sprawdzić swoją wiedzę w Mistrzostwach Kibiców Sportowych. W pierwszej części na uczestników czekał test. W drugim etapie zawodnicy zmierzyli się z pytaniami otwartymi. Tematyka nawiązywała do wydarzeń historycznych oraz najnowszych dziejów sportu. Łącznie na jednego uczestnika przypadło 50 pytań.

>>> Zdjęcia


Ostatecznie najlepszym znawcą tematyki sportowej i tym samym tegorocznym mistrzem gminy Żarów został Edward Buszka, który obronił tytuł mistrzowski z ubiegłego roku. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Dariusz Heród, Włodzimierz Kutiuk, Leonard Rychel, Bolesław Moryl.
- Przez cztery lata Mistrzostw Kibiców Sportowych uczestnicy zmagali się z ponad 500 pytaniami. Sport cały czas nas bawi i sprawia, że lepiej funkcjonujemy w codziennym życiu - podkreśla Ryszard Prawdzik, pomysłodawca wydarzenia, któremu pomagała Ewa Wołek oraz Jan Caliński.
Zwycięzca z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta Żarów Grzegorza Osieckiego otrzymał nagrodę pienieżną oraz okolicznościowy puchar, a na wszystkich zgromadzonych tego dnia kibiców czekała słodka niespodzianka. Organizatorem wydarzenia było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Sprawdzili swoją wiedzę sportową. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates