Ferie z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie dobiegły końca

wtorek, 30, styczeń 2018

To były bardzo interesujące, aktywne i z pewnością twórcze ferie. Tegoroczna oferta Gminnego Centrum Kultury i Sportu pozwoliła młodym ludziom na ciekawe spędzenie czasu wolnego. Każdy z pewnością znalazł tu coś dla siebie i nie narzekał na nudę - mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor GCKiS.

Każdego dnia podczas ferii zimowych Gminne Centrum Kultury i Sportu tętniło życiem. Mali mieszkańcy w gminy Żarów licznie uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez instruktorów i trenerów GCKIS.
Miłośnicy historii wraz z archeologiem i historykiem Bogdanem Muchą bawili się w małych odkrywców i poznawali tajemnice Żarowa i okolic.

>>> Zdjęcia


Przyszli adepci sztuk pięknych przy pomocy instruktora plastyki Pani Elżbiety Kulas tworzyli niepowtarzalne i wyjątkowe podarunki dla babć i dziadków.
Wirtualny świat gier komputerowych zamieniliśmy na świat gier planszowych. Co drugi dzień wraz z Panem Zbigniewem Furtakiem trenowaliśmy nasze umysły.
Trener Krzysztof Dutkiewicz zadbał natomiast o trening dla ciała. Dumnie z medalami na piersi do domu wracali uczestnicy turniejów unihokeja, piłki nożnej czy koszykówki.
Przy karnawałowych rytmach rozgrzewała nas Pani Paulina Denker - Jarosz, instruktor tańca Kids Dance. Dzieci mogły spróbować czegoś nowego jak na przykład taniec z wstążką czy z pomponami.

Tegoroczne zajęcia cieszyły się sporym zainteresowaniem młodych ludzi. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy taki i ten wyczekiwany czas jakim są ferie dobiegł już końca.
Wszystkim uczestnikom zajęć dziękujemy za wspólnie spędzone chwile.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Ferie z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie dobiegły końca. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates