Karolina z pucharem

wtorek, 21, listopad 2017

Świetna sportowa atmosfera, towarzyszyła siatkarskiemu turniejowi mężczyzn, rozegranym w hali sportowej GCKiS w Żarowie. Na starcie zaprezentowało się pięć zespołów, w tym dwie ekipy żarowskiego Chemika.

 

Turniej był przetarciem przed rozpoczęciem 49. edycji Powiatowej Ligii TKKF, która inaugurację będzie miała 21 listopada.

Rozgrywki otworzył Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak. W sumie odbyło się dziesięć pasjonujących pojedynków. W ostatecznym rozrachunku zwyciężyli siatkarze Karoliny Jaworzyna Śląska, którzy uzyskali komplet czterech zwycięstw. Podium uzupełnili: Strzelec Wołów i Chemik I Żarów, a na kolejnych pozycjach znaleźli się zawodnicy portalu Swidnica24.pl oraz Chemik II Żarów.

>>> Zdjęcia

 

- To ostatni turniej zorganizowany przez ognisko TKKF w tym roku. Bardzo serdecznie dziękuję Kazimierzowi Kozłowskiemu w-ce przewodniczącemu Rady Miejskie w Żarowie, Tadeuszowi Pudlikowi członkowi komisji sportu oraz Tadeuszowi Dalgiewiczowi za pomoc w organizacji turnieju. Rozgrywki sędziowali Zbigniew Sionko oraz Andrzej Niczyporuk – podsumowuje prezes Chemika Żarów Kazimierz Bordulak.

 

Warto zauważyć, że żarowski klub nieprzerwanie funkcjonuje od 1976 roku. Jeszcze w XX wieku był m.in. trzynastokrotnym z rzędu zwycięzcą rozgrywek Powiatowej Ligi TKKF w Świdnicy.

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Karolina z pucharem. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates