Nakręcona niedziela, czyli - "Kręcimy dla Julki"

wtorek, 05, wrzesień 2017

Małe i duże kółka kręciły się przez 10 km. Kręcili się smakosze ciast, babeczek, kiełbasek, kręciła się wata cukrowa i popcorn, kręcił się Komisarz Lew. Wesoła FiFi kręciła zwierzątka z baloników, dziesiątki małych rączek kręciły bańki mydlane, które kręciły się tysiącami po niebie żarowskiego parku, na loterii kręciły się atrakcyjne fanty i takim oto sposobem wszyscy razem wykręciliśmy wspólnie dla Julki 8 177,34 złote i 25,52 euro !!!

W niedzielę 3 września spotkaliśmy się w Parku Miejskim w Żarowie aby wspólnie pożegnać lato 2017. Nie była to zwykła impreza, bo towarzyszyła jej zbiórka charytatywna dla małej żarowianki Julii Malik. Ta radosna ośmiolatka potrzebowała naszej pomocy, a my stanęliśmy na wysokości zadania. Wszystkie zebrane w tym dniu pieniądze, zostały przekazane na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

>>> Zdjęcia


Kawiarenka przygotowana przez Wspólnotę Samorządową pękała w szwach. Pyszne ciasta i babeczki znikały migiem a talony na loterii fantowej rozeszły się jak świeże bułeczki. Fanty były naprawdę atrakcyjne, więc warto było czekać w długiej kolejce, aby kupić los, spróbować swojego szczęścia i jednocześnie dołożyć swoją cegiełkę do zbiórki - mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Uczestnicy rajdu rowerowego tłumnie wyruszyli na trasę a po męczącej przejażdżce uzupełniali kalorie kiełbaskami i ciastami oczekując głównego punktu imprezy, jakim było losowanie nagród głównych. Na scenie czekał piękny rower ufundowany przez żarowską firmę Daicel oraz zmywarka ufundowana przez firmę Electrolux.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom nagród i fantów: Rzecznikowi Praw Dziecka Markowi Michalakowi, firmie Daicel Safety Systems Europe, Electrolux Żarów, AKS Ball, KRAUSE, Thermaflex, NOVA, posłance na sejm Katarzynie Mrzygłockiej, Pracowni Stylu - Zuzanna Urbanik, Hurtowni Alfa, Mary Kay, Bibliotece w Żarowie oraz innym ofiarodawcom, którzy dołożyli swoją cegiełkę do zbiórki na ten szczytny cel.

Całą imprezę "nakręcili" burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, Wspólnota Samorządowa, Rowerowy Żarów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, oraz TKKF Chemik Żarów.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Nakręcona niedziela, czyli - "Kręcimy dla Julki" . Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates