Żegnamy wakacje "kręcąc dla Julki"

czwartek, 24, sierpień 2017

Już w niedzielę 3 września podczas ostatniej wakacyjnej imprezy w Parku Miejskim w Żarowie, wszyscy będziemy "Kręcić dla Julki".


Ta bardzo radosna, ośmioletnia Żarowianka choruje na rzadką chorobę genetyczną tzw. zespół Angelmana.
Z uwagi na to, że Julia nadal w pełni nie porusza się samodzielnie, bardzo ważna jest dla niej intensywna i systematyczna rehabilitacja ruchowa, specjalistyczna opieka neurologa, psychologa oraz neurologopedy. Koszty pełnej kompleksowej rehabilitacji są bardzo duże, dlatego też Julka potrzebuje naszego wsparcia.
Charytatywny piknik rozpoczynamy o godzinie 16.00 wyjątkowym rajdem rowerowym. Miłośnicy jazdy na rowerze pokonają dla Julki trasę 10 km. Pakiet startowy to jedyne 10 zł. Po rajdzie na uczestników będą czekały ciepłe kiełbaski oraz możliwość wylosowania zmywarki ufundowanej przez firmę Electrolux.

Na rajd będzie można się zapisywać od godziny 15.00.
Podczas imprezy odbędą się również gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych, kawiarenka, stoiska z pysznymi ciastami, watą cukrową oraz popcornem. Będzie również loteria fantowa a do wygrania min. produkty firmy KRAUSE, Thermaflex, DSSE Daicel, AKS, NoVA,  drewniane cuda z PRACOWNI STYLU, bilety na basen, sprzęt sportowy i wiele innych atrakcyjnych fantów. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację chorej dziewczynki.
Piknik zakończy zabawa pod gwiazdami z dj PEQTUS.
Na wspólną wakacyjną imprezę zapraszają Burmistrz Miasta Żarów, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Wspólnota Samorządowa koło Żarów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Rowerowy Żarów oraz TKKF Chemik Żarów.

3 września niedziela
Park Miejski w Żarowie godz. 16.00

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Żegnamy wakacje "kręcąc dla Julki". Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates