Wakacje na rowerze - to jest to!

środa, 23, sierpień 2017

Żarowski Klub Cyklistów "Old Spokes" przy GCKiS odbył 5-ą wakacyjną wycieczkę rowerową. Tym razem cykliści "Old Spokes" wyruszyli do Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie, gm. Mietków.

Obrana trasa wycieczki nie należała do łatwych i w połowie składała się z dróg polnych. Krajobrazy w pełni rehabilitowały wysiłek przemierzanych kolejnych kilometrów. Żarowscy Klubowicze wraz z połączoną grupą rowerzystów z Kalna, Gołaszyc i Śmiałowic, przybyli następującą trasę: Żarów-Kalno-Wostówka-Pożarzysko-Domanice-Borzygniew i z powrotem (przez Siedlimowice) – w sumie 33 km. Łącznie wszyscy uczestnicy wycieczki pokonali dystans ponad 1300 km. Po dotarciu do Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji w Borzygniewie uczestnicy wyprawy brali udział w grach i zabawach oraz wspólnym ognisku.

 Podczas wspólnego wyjazdu, Klubowicze "Old Spokes", wręczyli także drobny upominek oraz odśpiewali "100 lat" dla p. Ewy Wołek z Kalana – solenizantki, obchodzącej swoje urodziny - jeszzce raz zyczymy wszystkiego najlepszego! Na kolejną wycieczkę rowerową ZAPRASZAMY już 29 sierpnia (wtorek). Zbiórka jak zawsze o godz. 9:30 pod GCKiS przy ul. Piastowskiej 10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Wakacje na rowerze - to jest to!. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates