Grali nocą

wtorek, 22, sierpień 2017

Przy sztucznych światłach rywalizowali piłkarze o tytuł najlepszej drużyny w 8. edycji Żarów Centrum Masters. Wielką sensację sprawili zawodnicy Young Team.

Po rywalizacji grupowej obserwowaliśmy spotkania półfinałaowe. W pierwszym meczu tej fazy rozgrywek, debiutanci Young Tem pokonali ubiegłorocznych zwycięzców i głównych faworytów Ebuee Żopa 1:0. Drugi półfinał był już mniej emocjonujący. Frycburgery zwyciężyły 4:0 Palmer Bye Bye. Mecz o trzecie miejsce padł łupem Ebuee Żopa, którzy stosunkiem 3:0 pokonali Palmer Bye Bye. W finale młodzi zawodnicy z Young Team sensacyjnie ograli 3:1 Frycburgerów, sięgając po tytuł mistrzowski 8. edycji rozgrywek.

Laureaci nagród indywidualnych:
Najlepszy zawodnik – Dawid Marzec (Young Team)
Najlepszy bramkarz - Maciej Należny (RKS Randomiak Random)
Najlepszy strzelec - Kacper Jędras (Ebuee Żopa)

Skład zwycięzców - Young Team: Błażej Leputa, Filip Wysocki, Damian Kozibroda, Bartosz Kubicki, Jakub Dulemba, Eryk Śliwa, Krzysztof Korzeniowski, Karol Włudyka, Dawid Marzec, Aleksander Lisiecki, Jan Galicki.

Turniej przeprowadzono na boisku Orlik, a organizatorem rozgrywek było GCKiS w Żarowie.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów