Zakończenie wakacji w Parku Miejskim

wtorek, 28, sierpień 2012

W sobotę 25 sierpnia w Parku Miejskim w Żarowie odbył się festyn "Zakończenie lata". Wśród przygotowanych atrakcji każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dla dzieci była bezpłatna zjeżdżalnia ufundowana przez SKOK WSPÓLNOTA w Żarowie, malowanie twarzy, tatuaże, trampolina oraz kuglarstwo i inne atrakcje dla nieco starszych.

 

Głównym punktem imprezy był blok sportowy przygotowany przez TKKF Chemik, pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie, GCKiS i wielu zaprzyjaźnionych osób. Miał on szczytny cel, albowiem dzieci uczestniczące zbierały punkty, które następnie będą „zamienione” na złotówki, zasilając w ten sposób konto Fundacji opiekującej się 4-letnią Natalką, mieszkanką naszego miasta. Ostateczna liczba punktów zebranych przez dzieci podczas festynu, to 2360. Jak widać dzieci nie szczędziły energii ani wysiłku w zdobywaniu ZDROWIA dla swojej małej koleżanki z Żarowa.

Dla dorosłych odbyła się zabawa taneczna z zespołem ANMARO, a późnym wieczorem w rytmie dyskotekowym z rezydentem Klubu OXYGEN ze Świdnicy.

Pośród wymienionych atrakcji znalazły się również stoiska gastronomiczne i z zabawkami, z których Żarowianie skwapliwie korzystali.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Zakończenie wakacji w Parku Miejskim. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates