KABARET - Jerzy Kryszak - kup bilet

środa, 17, listopad 2021

Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze.

Jerzy Kryszak propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Śmieszy i wzrusza, bawi siebie i publiczność. Satyryk ze swoim najnowszym programem wystąpi w niedzielę, 28 listopada o godzinie 19:00 w Żarowie.

Jerzy Kryszak tnie ostrzem satyry, ale nie rani. Teksty pisze sobie sam - ale nic w tym dziwnego - Sienkiewicz też sobie pisał.Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko, na które publiczność reaguje śmiechem i brawami.


Show Jerzego Kryszaka to występ zarówno dla młodych jak i dla starszych. Jerzy Kryszak urodził się 24 kwietnia 1950r. w Kaliszu-Czaszkach. Dyplom zawodowego aktora otrzymał kończąc PWST w Krakowie w 1974 roku.

Przez kolejne cztery lata był aktorem w "Teatrze Słowackiego" w Krakowie, a później w "Ateneum" w Warszawie.Lata dziewięćdziesiąte to dla Kryszaka przełom. Porzuca teatr i film, by zająć się twórczością kabaretową.

▶Bilety zakupione w pierwszym terminie zachowują ważność.
▶Bilety ponownie pojawią się w sprzedaży 12 listopada. Będzie je można nabyć w sekretariacie GCKiS od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 lub codziennie w kasie basenu w godzinach 6:00-22:00.
▶W związku z obowiązującymi obostrzeniami ilość biletów ograniczona.

Zapraszamy!

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 KABARET - Jerzy Kryszak - kup bilet. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates