Nakręcamy pomoc

środa, 22, sierpień 2018

2 sierpnia stracili dach nad głową i tylko cud sprawił, że wszyscy z tej tragedii wyszli cało. Już 1 września w żarowskim Parku Miejskim nakręcamy pomoc dla pogorzelców. W tym dniu nie może Was zabraknąć w Żarowie.

Od godziny 15.00 w Parku Miejskim będą przyjmowane zapisy do charytatywnego rajdu rowerowego, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Rowerowy Żarów. Trasa liczyć będzie ponad 6 kilometrów. Wpisowe do rajdu, które w całości zostanie przekazane na cel charytatywny, wynosi 10 złotych, a każdy uczestnik ma szansę na wylosowanie cennych nagród. Tradycyjnie swoją kawiarenkę będzie miała Wspolnota Samorządowa Ziemi Żarowskiej. Wśród uczestników rajdu rowerowego zostaną rozlosowane cenne nagrody. Na pewno dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie loteria fantowa.- Serdecznie zapraszamy na wspólną jeszcze wakacyjną zabawę do Parku w Żarowie. Przy okazji wakacyjnej imprezy będziemy wspierać rodzinę, która ucierpiała w pożarze. Cały dochód ze sprzedaży produktów ze Wspólnotowej Kawiarenki zostanie przeznaczony na pomoc pogorzelcom. Liczymy na to, że mieszkańcy również chętnie wspomogą charytatywną zbiórkę. Dobra zabawa jest najważniejsza, ale jeszcze ważniejszy jest cel, który będzie jej przyświecał. Przygotowujemy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dobra zabawa gwarantowana - mówi burmistrz Leszek Michalak.

„Nakręcamy Pomoc”

15.00 – przyjmowanie zgłoszeń do rajdu rowerowego – Nakręcamy Pomoc
16.00 – start rajdu rowerowego, otwarcie kawiarenki, loteria fantowa,
17.00 – przyjazd rowerzystów do parku
17.30 – losowanie nagród
18.30 – zakończenie imprezy charytatywnej

Ponadto atrakcje dla całych rodzin, gry i zabawy dla najmłodszych.

Na imprezę charytatywną zapraszają Burmistrz Miasta Żarów, Leszek Michalak, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Stowarzyszenie Rowerowy Żarów, Wspólnota Samorządowa koło Żarów, Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Nakręcamy pomoc. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates