Wernisaż „Gdy Sztuka puka do drzwi”

wtorek, 05, czerwiec 2018

Na wernisażach najczęściej oglądamy prace znanych i wspaniałych twórców. Miło jednak jest, gdy potrafimy docenić tego małego, młodego twórcę, jakim jest nasze dziecko.

Dzieci i młodzież z III grupy plastycznej „Szkic i malarstwo”, działającej przy GCKiS w Żarowie, miały okazję po raz pierwszy, w dniu 29 maja 2018 r., wystawienia swoich prac powstałych na zajęciach.
Wspaniała i zdolna „Jedenastka”: Aleksandra Borkowicz – 9 lat, Roch Góra – 10 lat, Michalina Korbabicz – 10 lat, Wiktoria Kowalczyk – 9 lat, Klaudia Kruczek – 11 lat, Róża Kulpińska – 12 lat, Zofia Molecka – 12 lat, Aleksandra Pawlonka – 14 lat, Wiktoria Wójcikowska – 11 lat, Julia Plizga – 12 lat, Lena Gawrońska – 11 lat. Są tak różni, jak ciągle zmieniająca się aura, czy otaczający nas świat, ale mają jedną wspólną cechę: KOCHAJĄ PLASTYKĘ – i niech już tak zostanie :)

>>> Zdjęcia

W trakcie spotkania odbyła się również zbiórka pieniędzy na leczenie Wiktorka Rajczakowskiego, kiedyś uczestnika „Akademii Malucha”, obecnie przedszkolaczka z Bajkowego Przedszkola w Żarowie, który potrzebuje naszego wsparcia w drodze do ZDROWIA. Za hojność uczestników wystawy serdecznie dziękujemy w imieniu Wiktorka i jego rodziców.

Toast, podniesiony szampanem Picolo, za zdolne i bardzo wrażliwe dzieci, za rodziców, którzy tak pięknie wychowują swoje pociechy, za dziadków, którym prace ich wnucząt zawsze podobają się najbardziej na świecie, za wszystkich gości towarzyszących młodym artystom w ich tak pięknym wydarzeniu, zakończyliśmy I Wernisaż pn. „Gdy Sztuka puka do drzwi”.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Wernisaż „Gdy Sztuka puka do drzwi”. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates