26. FINAŁ WOŚP

poniedziałek, 08, styczeń 2018

Po raz kolejny w całej Polsce zagra największa orkiestra gorących serc. W tym roku do wspólnego grania, tak jak w ubiegłych latach, przyłącza się Żarów. Na licytacji do zdobycia m.in.: zmywarka marki Electrolux, jeden dzień na pod żaglami z burmistrzem Żarowa, Leszkiem Michalakiem czy wspólne wędkowanie z zastępcą burmistrza.

Finał WOŚP w Żarowie rozpocznie o godzinie 9.30 I Żarowski Turniej Oldboyów w piłce halowej. Na parkiet wybiegną drużyny Zjednoczonych Żarów, Nysy Kłodzko, Polonii Świdnica, Górnika Wałbrzych i AKSu Strzegom. Emocje gwarantowane. Od godziny 10.30 mali orkiestranci zagrają w Bajkowym Przedszkolu. Tam zaplanowano aukcję piernikowych serc, kapeluszy. W tym dniu rodzice czytają swoim pociechom bajki, a łasuchy będą mogły nabyć przepyszne pączki, które są specjalnością pań kucharek z Bajkowego Przedszkola.

 

O godzinie 13.45 spod Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy wyruszy orkiestrowy marsz po zdrowie. Od 14.00 do 16.00 w bibliotece funkcjonować będzie kawiarenka literacka. Z kolei od godziny 16.00 do 20.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie występy artystyczne, koncerty, orkiestrowa kawiarenka, licytacje, a na koniec taniec ognia.

 

Wśród fantów, gadżetów, usług i osobliwości, które będą do wylicytowania 14 stycznia w GCKiS są: żeglowanie z burmistrzem Żarowa, Leszkiem Michalakiem, wędkowanie z zastępcą burmistrza Grzegorzem Osieckim, wyjście z przewodnikiem w wybrany rejon Sudetów od Andrzeja Sawickiego, trzy sesje fotograficzne ufundowane przez Karolinę Pacek, Małgorzatę Niewadę i Jakuba Błaszczyka, biżuteria od Houserii, książka z autografem Ewy Wachowicz, figurka Bitossi Home, włoskiej marki produkującej designerskie przedmioty ceramiczne od Colorobbia Polska, oczywiście nie zabraknie także gadżetów orkiestrowych.

PROGRAM
HALA SPORTOWA GCKIS – UL. PIASTOWSKA 10
9.30
- I ŻAROWSKI HALOWY TURNIEJ OLDBOYÓW
Swój udział zapowiedziały ekipy: Górnika Wałbrzych, AKS Strzegom, Zjednoczonych Żarów, Nysy Kłodzko, Polonii Świdnica.

BAJKOWE PRZEDSZKOLE
10.00-12.30
- JASEŁKA W WYKONANIU 3-LATKÓW -TYGRYSKÓW
- AUKCJA PIERNIKOWYCH SERC
- POKONKURSOWA LICYTACJA BOŻONARODZENIOWYCH BOMBEK ORAZ ANDRZEJKOWYCH KAPELUSZY
- KIERMASZ KARTEK OKOLICZNOŚCIOWYCH
- ŚWIĄTECZNA KAWIARENKA: PĄCZKI (SPECJALNOŚĆ KUCHNI PRZEDSZKOLA), CIASTA (SPECJALNOŚĆ NASZYCH MAM)
- ZABAWY I GRY ZRĘCZNOŚCIOWE
- KONKURSY PLASTYCZNE DLA DZIECI
- CZYTANIE OPTYMISTYCZNYCH BAJEK PRZEZ RODZICÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY, ULICA PIASTOWSKA 10
13.45 ORKIESTROWY MARSZ PO ZDROWIE

BIBLIOTEKA PUBLICZNA i SZKOŁA PODSTAWOWA
14.00 – 16.00
- KAWIARENKA LITERACKA – kawa, herbata, ciasto plus dobra książka dla dzieci – głośno czytana
- ORKIESTROWA MANUFAKTURA – WARSZTATY PLASTYCZNE: KWIATY I PREZENTY DLA BABCI I DZIADKA, GIPSOWE CUDA, MALOWANIE NA SZTALUGACH, ORKIESTROWE LATAWCE
- SPRZEDAŻ CIAST UPIECZONYCH PRZEZ RODZICÓW UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

GMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU (SALA KAMERALNA, I PIĘTRO)
16.00 – KONCERT IRENY SALWOWSKIEJ – HAJDASZ Z ZESPOŁEM
16.30 – POKAZ SEKCJI AKROBATYKI SPORTOWEJ GCKIS
16.45 – JASEŁKA W WYKONANIU UCZNIÓW Z ZERÓWEK SP ŻARÓW
17.00 – SENIORZY DLA NAJMŁODSZYCH – KONCERT SENYOR-RICI
17.20 – WYSTĘP GRUPY KIDS DANCE
17.30 – KONCERT ŻAROWSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ
18:00 – ŚWIAT ILUZJI
18.30 – LICYTACJA ORKIESTROWYCH GADŻETÓW
20.00 – ŚWIATEŁKO DO NIEBA – TANIEC OGNIA

W TRAKCIE TRWANIA IMPREZY W GCKIS DOSTĘPNE BĘDĄ STOISKA:
- „KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ARTYSTĄ” - MALOWANIE ODLEWÓW GIPSOWYCH
- „SALONIK KOSMETYCZNY DLA DZIECI” - MALOWANIE TWARZY
- SPRZEDAŻ CIAST UPIECZONYCH PRZEZ UTW W ŻAROWIE, LOTERIA FANTOWA
- „ORKIESTROWA” WATA CUKROWA I POPCORN

Prezentujemy Wam kolejne gadżety i fanty, które będzie można wylicytować podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Miłośników sportu z pewnością zainteresują trzy sportowe koszulki z autografami największych polskich lekkoatletów min. brązowej medalistki Mistrzostw Świata z Londynu w rzucie młotem Malwiny Kopron, wicemistrza świata z Londynu Adama Kszczota czy zdobywcę brązowego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro Wojciecha Nowickiego.

A może c...hcielibyście być posiadaczami Przeglądu Sportowego z autografem Paweł Fajdek Mistrza Świata z Londynu, medalu 2. żarowskich biegów strefowych 2017 czy jednej z 7 koszulek startowych. Dla miłośników mocnych wrażeń do wylicytowania czeka Voucher na rejs po Odrze łodzią Jamesa Bonda ufundowana przez Agencję Reklamową GEOSPACE, żeglowanie oraz kręgle w towarzystwie burmistrza Leszeka Michalaka, wędkowanie a zastępcą burmistrza Grzegorzem Osieckim, wyjście z przewodnikiem w wybrany rejon Sudetów od Andrzeja Sawickiego czy 5 voucherów na lekcję jazdy konnej od Stajnia Wierzbna - BialyLas.

Jeśli marzysz o pięknej i profesjonalnej sesji fotograficznej mamy dla Ciebie cztery sesje fotograficzne ufundowane przez Karolinę Pacek, Małgorzata Niewada, Jakuba Błaszczyka oraz sesja z koniem lub kucykiem ufundowana przez Stajnia Wierzbna - BialyLas. A może chciałbyś zostać posiadaczem zdjęcia z autografami zespołu "Raz Dwa Trzy"?

Na znawców sztuki i piękna czekają kolorowe patchworkowe bieżniki, ażurowe świąteczne ozdoby (haft richelieu), ręcznie robione choinki, biżuteria od Houserii, figurka Bitossi Home, włoskiej marki produkującej designerskie przedmioty ceramiczne od Colorobbia Polska czy ramki od Pracownia STYLU - Zuzanna Urbanik.

Dla tych, którzy uwielbiają gotować czeka książka z autografem Ewy Wachowicz a Ci z Was, którzy nie lubią zmywać mogą wylicytować zmywarkę firmy Electrolux. Panowie mogą natomiast zaprosić swój Panie na kolację do Bialy Las Restauracja Hotel - Wierzbna.
Ponadto na wylicytowanie czeka talon na 25 balonów z helem, 2 vouchery na pełny serwis klimatyzacji, profesjonalne szkolenie z usługi G Suite by Google zakończone certyfikatem oraz kolorowe gadżety orkiestry czy voucher na wykonanie strony internetowej o wartości 1500 zł.

Przypominamy, że 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W Gminnym Centrum Kultury i Sportu gramy z Wami od godziny. 16.00.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 26. FINAŁ WOŚP. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates