Festiwal ulotnego piękna w Żarowie

wtorek, 27, czerwiec 2017

Rodzinny happening, piana party, a na koniec koncert zespołu Układ Si. Tak w skrócie zapowiada się druga edycja Mydlanego Parku, którą zaplanowano na 1 lipca w Żarowie. Organizatorami przedsięwzięcia są Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Fundacja Inicjatywa B.

Mydlany Park to miejsce ulotnego piękna, to kilkaset baniek mydlanych w jednym momencie, to happening w ramach którego przestrzeń parku wypełniana jest mydlanymi bańkami. Podczas festiwalu zostaną stworzone kolorowe bańki oraz mydlane tunele o długości kilku metrów. Za pomocą autorskiego, profesjonalnego sprzętu – linek, sznurków i siatek – żarowski park miejski zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych.


Zabawa dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów, ma na celu integrację międzypokoleniową oraz promocję aktywnego wypoczynku - zapowiadają organizatorzy.

Druga edycja festiwalu Mydlanego Parku, została podzielona na dwie części. Pierwsza - „Rodzinny happening” odbędzie się w godzinach 16:00-18:00. Druga część – dedykowana dla młodzieży i osób dorosłych – rozpocznie się o godz. 20:00 a w niej m.in.: piana party, bańki UV, koncerty Bardzo Zielony MC i Układ Si.

Na Mydlany Park zapraszają Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i Fundacja Inicjatywa B. Startujemy 1 lipca o godzinie 16.00 w Parku Miejskim, ulica Zamkowa.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Festiwal ulotnego piękna w Żarowie. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates