Senyor – Rici w Bystrzycy

środa, 31, maj 2017

„DLA CIEBIE MAMO” Senyor – Rici w Bystrzycy – odpowiedzieli organizatorom tego cudownego Dnia – śpiewem, grą – i płynącą z tego faktu radością. Mama - to najpiękniejsze słowo świata, wypowiadane w różnych językach brzmi, spokojem, uśmiechem i miłością. Miłością, którą czasem trudno nam dzieciom okazać, ale jest ona w naszych sercach. Od matki wszystko się zaczyna, życie, pierwsze słowa, kroki. Właśnie dla tych wspaniałych matek zostało zorganizowane spotkanie. Spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie "Trzy sosny" z mottem „gdy dusza przepełniona jest muzyką każda myśl staje się marzeniem”.

 

Na spotkaniu wspólnymi zjednoczonymi siłami gitarzystów prowadzonych przez Pana Adama Kucełę z PSM w Świdnicy, koło gitarowe „Broken String” z GCKiS w Żarowie prowadzone przez Ryszarda Fidlera oraz dzieci z Bystrzycy Górnej przeprowadzone zostały ekspresowe warsztaty gitarowe, które poprowadził Ryszard Fidler.

Po warsztatach wspólnie z publicznością zagrane i odśpiewane zostały dwie piosenki – Gdym miał gitarę” i „Kiedy byłem małym chłopcem”. Na podsumowanie tego dnia wystąpił z recitalem kameralny chór „Senyor Rici”. Spotkanie przebiegało w bardzo wesołej atmosferze, były wspólne śpiewy, poczęstunek i wzajemna integracja. Wystąpił również zespół z tak zwanym mocniejszym uderzeniem „Supernowa” z Jaworzyny Śląskiej. Najbardziej wzruszające i zapisujące się w pamięci zostaną wspólne śpiewy. Do zobaczenia razem kolejnym.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Senyor – Rici w Bystrzycy. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates