Dzień kobiet - moc atrakcji!

środa, 15, luty 2017

Wystawa „Świat kobiety”, dwa wykłady motywacyjne, porady ekspertów to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na panie podczas żarowskiego Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru będzie kabaret Jurki.

W ubiegłym roku Żarowianki świętowały swój dzień w towarzystwie Marcina Dańca. Tym razem Żarów odwiedzi kabaret Jurki, zdobywca licznych nagród i wyróżnień na ogólnopolskich przeglądach kabaretowych. Jurki to przedstawiciel tradycyjnego w formie kabaretu. Na jego program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej. Członkowie kabaretu pozwalają sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny.

Występ kabaretu Jurki zaplanowano na 8 marca na godzinę 19.00 w hali widowiskowo-sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Ale zanim gwiazda wieczoru pojawi się na scenie na panie będzie czekało jeszcze kilka niespodzianek. O godzinie 18.00 zostanie otwarta wystawa „Świat kobiet”, na której zostanie pokazana kolekcja Karoliny Legiejew w skład, której wchodzą torebki, ubrania i akcesoria dawnych elegantek z początku XX wieku. Natomiast trzy panie, Jolanta Górniak, Adela Białoboki-Chylińska i Iwona Rodziewicz, które na co dzień wspierają, motywują do działania udzielą bardzo wielu cennych rad. Ponadto porady brafitterki, kosmetyczki i wizażystki.

Sprzedaż biletów w cenie 20 złotych rusza 15 lutego w Gminnym Centrum Kultury i Sportu, ilość biletów ograniczona.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Dzień kobiet - moc atrakcji!. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates