Żarów zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

czwartek, 12, styczeń 2017

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka znów zagra dla dzieci i seniorów. Tradycyjnie do największej publicznej zbiórki przyłączy się również Żarów. W niedzielę, 15 stycznia na ulice miasta i okolicznych wsi wyjdą wolontariusze wyposażeni w czerwone serduszka-naklejki i identyfikatory, którzy będą zbierać pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.


- Zapraszamy serdecznie na 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, jak zawsze zaczniemy grać rano w Bajkowym Przedszkolu, a w godzinach popołudniowych czekamy na wszystkich w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Bądźmy razem w tę niedzielę i zagrajmy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia opieki medycznej seniorom - zaprasza Beata Jurczak szefowa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żarowie.

WOŚP "BAJKOWE PRZEDSZKOLE" 15 stycznia godz. 10.00-12.30

W programie: jasełka w wykonaniu 5-latków "Tygryski", rozdanie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu "Choinka Bożonarodzeniowa" przez Burmistrza Miasta Leszka Michalaka, aukcja choinek, piernikowych serc i masek karnawałowych, kiermasz kartek okolicznościowych, świąteczna kawiarenka (pączki - specjalność kuchni przedszkola, ciasta - specjalność mam), zabawy i gry zręcznościowe, zajęcia artystyczne.

GMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU 15 stycznia godz. 16.00-19.00 (hala sportowa przy ul. Piastowskiej 10a)

godz. 16.00 Wielka Orkiestra Dęta w Żarowie
godz. 16.40 Młode talenty z pracowni gitarowej GCKiS
godz. 17.00 Chór Senyor-Rici
godz. 17.20 Mała Akademia Muzyki
godz. 17.40 Zumba Kids
godz. 18.00 Pokaz akrobatyki sportowej
godz. 18.15 Licytacja
godz. 19.00 Światełko do nieba

Ponadto zabawy dla najmłodszych, malowanie twarzy, wata cukrowa, popcorn, tort z okazji 25. Finału WOŚP, loteria fantowa i wiele innych niespodzianek. Na licytacji biografia Roberta Lewandowskiego z autografem piłkarza od posłanki Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej, koszulka Patryka Klimali piłkarza Jagielloni Białystok z autografami wszystkich zawodników, koszulka z autografem Moniki Pyrek, wspólna rozgrywka w kręgle z Leszkiem Michalakiem, plenerowy pokaz filmowy Fundacja InicjatywaB, rodzinna sesja fotograficzna od Małgorzaty Niewady, wyjątkowy herb Zjednoczonych Żarów i turkawki przyjaźni przygotowane przez Pracownię Stylu Zuzanna Urbanik i wiele innych. Nie zabraknie także pysznego domowego ciasta, które będą serwować panie z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. - W tym roku państwo Iwona i Witold Markiewiczowie przekazali na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy młyn w Siedlimowicach. Osoba, która wygra licytację zostanie na jeden dzień młynarzem i pod czujnym okiem właścicieli zgłębi wiedzę na temat pracy w młynie. Oczywiście dla zwycięzcy zostaną przygotowane liczne niespodzianki - mówi Tomasz Pietrzyk zastępca dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Żarów zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates