Młodzi piłkarze z wizytą w Lohmar

czwartek, 25, czerwiec 2015

Piłkarze z żarowskiej szkółki działającej przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie nie mogą narzekać na nudę. Treningi, mecze, wyjazdy i wszystko po to, aby mogli jeszcze lepiej szlifować swoje sportowe talenty. A tych wśród młodych fanów piłki nożnej w Żarowie nie brakuje. 

Tym razem, w ramach dobrej współpracy partnerskiej to właśnie oni pojechali do Lohmar. Nie tylko po, żeby zwiedzać. Podczas turnieju, który rozegrany został w Lohmar młodzi Żarowianie zdobyli czwarte miejsce.

>>> Zdjęcia

- To była ich pierwsza wizyta w Lohmar i mam nadzieję, że nie ostatnia. Dzieci były tak bardzo zachwycone pobytem w Niemczech, że nie chciały stamtąd wyjechać. W trakcie wizyty, dzięki uprzejmości naszych przyjaciół z Lohmar młodzi mieszkańcy Żarowa zwiedzili Katedrę w Koeln, Muzeum Sportu i Olimpizmu z interaktywnymi zabawami i grami oraz Muzeum Czekolady. Jak na prawdziwą wyprawę przystało nie mogło obejść się bez wizyty w niemieckim aquaparku - mówi Artur Adamek dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i opiekun młodych piłkarzy w Lohmar.

Teraz młodych piłkarzy z żarowskiej szkółki piłkarskiej czeka zasłużony odpoczynek. Właśnie rozpoczynają się wakacje. Choć w pewnym sensie, już sam wyjazd do Lohmar był przedsmakiem czekających ich jeszcze atrakcji podczas tegorocznych wakacji.

Wyjazd do Lohmar został w całości sfinansowany z budżetu gminy Żarów.

UM Żarów

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Młodzi piłkarze z wizytą w Lohmar. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates