Mała Akademia Muzyki – Zbigniew Furtak

 

Mała Akademia Muzyki jest formą nauczania gry na instrumentach muzycznych.

Prowadzimy naukę gry na : keyboardzie, organach, pianinie, akordeonie, perkusji, flecie prostym i afrykańskim bębnie djembe oraz instr.perkusyjnych. Podstawową formą nauki są zajęcia indywidualne z uczniem ,w większości instrumentów w wymiarze jednej godziny lekcyjnej tygodniowo (45minut). Lekcje na flecie oraz bębnie djembe trwają po 30 minut. Uzupełnieniem zajęć indywidualnych są grupowe zajęcia umuzykalniające również w wymiarze jednej godziny tygodniowo oraz zajęcia w zespołach muzycznych.

Program nauczania obejmuje naukę gry na instrumencie, naukę zapisu nutowego, naukę samodzielnej obsługi i konserwacji instrumentu, naukę podstawowych umiejętności technicznych oraz naukę z zakresu kształcenia słuchu, harmonii i rytmiki.

Naukę na wszystkich instrumentach prowadzimy dla dzieci od lat 8

Zajęcia indywidualne prowadzone są w poniedziałki i czwartki w godz. 13.00 – 20.00 wg planu lekcji sporządzonego po uzgodnieniu z uczestnikami zajęć na początku każdego roku szkolnego.

 

Dla dzieci najmłodszych 6 -7 lat prowadzimy zajęcia rytmiki.

Rytmika obejmuje programowo kształcenie słuchu, umuzykalnienie, zasady muzyki, zajęcia wokalne, kształcenie zdolności manualnych i ruchowych oraz oraz naukę gry na flażolecie.

Są to zajęcia grupowe w wymiarze 1 godziny zegarowej w tygodniu.

CENNIK:
Keyboard, akordeon - 80 zł/msc
Flet prosty - 60 zł/msc
Flażolet - 40 zł/msc
Zespół fletowy - 30 zł/msc
Perkusja - 100 zł/msc

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Muzyczna. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates