Wojewódzka Spartakiada Rekreacyjna w siatkówce mężczyzn

poniedziałek, 23, marzec 2009

22 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Żarowie rozegrane zostały eliminacje do rozgrywek Wojewódzkiej Spartakiady Rekreacyjnej w siatkówce mężczyzn. Na starcie stanęło 7 zespołów, które rywalizowały o awans do rozgrywek wojewódzkich.

Zanim rozpoczęły się mecze, obecna na otwarciu Burmistrz Żarowa Lilla Gruntkowska otrzymała medal 50-lecia TKKF przyznany przez Zarząd Główny TKKF w Warszawie.
W turnieju uczestniczyły dwa żarowskie zespoły TFFK Chemik i LKS Chemik. Lepiej zaprezentowała się drużyna LKS Chemika, która zajęła 5 miejsce w turnieju, natomiast zespół TKKF Chemik było dopiero sklasyfikowany na 7 miejscu.

TKKF Bolko Świdnica – TKKF Dzierżoniów 2-0

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju wybrano: Macieja Ciborskiego, a najwszechstronniejszym Piotra Gałkę.

Dwa najlepsze zespoły uzyskały awans do rozgrywek Finału Dolnośląskiego w Wojewódzkiej Spartakiadzie Rekreacyjnej.

Organizatorem turnieju byli: Okręg TKKF Sudety i TKKF Chemik Żarów.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów