Grad medali dla studentów UTW

poniedziałek, 09, czerwiec 2014

Zawody pływackie, turniej tenisa i szachowy oraz sztafeta nordic walking. W takich konkurencjach, słuchacze żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rywalizowali ze studentami-seniorami podczas Dolnośląskiego Święta Sportu we Wrocławiu. 

Do Żarowa wracali ze srebrnymi i brązowymi medalami i radością na twarzy, że udało im się być w gronie tych najlepszych. To jednak nie był jedyny sukces seniorów z Żarowa. Podczas spartakiady, która rozegrana została we wtorek, 3 czerwca w Ząbkowicach Śląskich Żarów zdeklasował swoich rywali!

- Sześcioosobowa drużyna naszego Uniwersytetu wczoraj, w Ząbkowicach Śląskich sięgnęła po pierwsze miejsce. Studenci wciąż potwierdzają doskonałą formę i to było widać podczas spartakiady. W każdej konkurencji nie mieliśmy sobie równych. We Wrocławiu natomiast zajęliśmy wysokie czwarte miejsce drużynowe na dziesięć występujących Uniwersytetów, a za udział w turnieju szachowym i nordic walking zdobyliśmy medale srebrne i brązowe. Cieszę się, że studenci naszej żarowskiej uczelni mogą rozwijać się w każdym kierunku - mówi Krystyna Markiewicz, prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Przed studentami Uniwersytetu z Żarowa teraz jednak zasłużone wakacje.

Magdalena Pawlik - UM Żarów

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Grad medali dla studentów UTW. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates