Giecek Radków zwycięzcą III Ligi

poniedziałek, 17, marzec 2014

Uczniowski Klub Sportowy GIECEK Radków zwycięzcą III Dolnośląskiej Ligi Szachowej! W rozegranej w Żarowie 11 rundzie gościliśmy 12 drużyn grających w III Dolnośląskiej Lidze Szachowej, które rozegrały ostatnią kolejkę rozgrywek. W meczu na szczycie GIECEK - Hetman Wrocław padł remis, który dał Radkowianom zwycięstwo w lidze i awans do rozgrywek II ligi. W rozgrywkach brał udział żarowski klub Goniec, który pomimo ambitnej postawy i zwycięstwa z zespołem Mewy Goliszów ostatecznie opuszcza szeregi III ligi. Ligę opuszczają: LZS MEWA Goliszów, GLKS Goniec Żarów, KSz Polanica Zdrój.

Ciekawostką tych rozgrywek była zastosowana po raz pierwszy w historii imprez szachowych w Żarowie bezpośrednia transmisja pojedynków szachowych w internecie.

Podczas rozgrywek w Żarowie miało także miejsce zebranie Zarządu Dolnośląskiego Związku Szachowego, na którym oficjalnie przyznano, już po raz kolejny w Żarowie, organizację dwóch najważniejszych imprez juniorskich w naszym województwie, czyli Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich i klasycznych.

>>> Zdjęcia

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Giecek Radków zwycięzcą III Ligi. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates