Wybierz najlepszego sportowca gminy

piątek, 13, grudzień 2013

Zapraszamy do udziału w konkursie „Sportowa indywidualność gminy Żarów 2013 roku”. Organizatorzy konkursu przygotowali cztery kategorie, w których można zgłosić swoich kandydatów. Do wyboru są kategorie: zawodowiec, zawodnik amator senior (powyżej 18 roku życia), zawodnik amator junior (poniżej 18 roku życia) i trener. Do udziału w konkursie zawodników, trenerów może zgłaszać klub sportowy, komisja ds. sportu przy Radzie Miejskiej w Żarowie bądź mieszkańcy w ilości przynajmniej 15 osób.

W zgłoszeniach prosimy zaznaczyć klub sportowy, w jakich trenuje dany zawodnik, jego osiągnięcia, adres zamieszkania i datę urodzenia. Wytypowani sportowcy muszą również wyrazić pisemną zgodę na udział w konkursie i publikację własnego wizerunku.

Wyboru najlepszego sportowca 2013 roku gminy Żarów dokona specjalnie powołana Kapituła w osobach burmistrza Leszka Michalaka, który jest organizatorem konkursu, przewodniczącego Rady Miejskiej, przedstawiciela Rady Sportu w Żarowie, komisji ds. sportu przy Radzie Miejskiej oraz Gminnego Centrum Kultury i Sportu.

Karty zgłoszeń pobrać i składać można w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim w Żarowie. Zgłaszanie kandydatów potrwa do 15 stycznia.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Wybierz najlepszego sportowca gminy. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates