Zgłoszenia do VI edycji ELECTROLUX CUP!

środa, 16, październik 2013

Rusza Żarowska Liga Futsalu Electrolux Cup sezon 2012/13!. Organizatorem rozgrywek jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Zgłoszenia drużyn biorących udział w poprzednim sezonie należy dokonać do 7.11.2013 r., nowo powstałe drużyny do 12.11.2013 na adres: ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów, fax. (074) 858-07-53, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
W tym terminie do organizatora należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Do dnia 13.11.2013 r. należy dokonać opłaty wpisowej.

I kolejka rusza 16 listopada!


Zgłoś drużynę do 7.11.2013 r. otrzymasz 12% upustu na zakupy w sklepie sportowym DACCO w Świdnicy.


Do pobrania:
- Regulamin - plik.pdf
- Formularz zgłoszeniowy - plik.pdf
- Oświadczenie dla niepełnoletnich - plik.pdf

Strona internetowa rozgrywek www.electroluxcup.zarow.pl

Rozgrywki podzielone są na I i II Ligę. Każda Liga składa się z 8 (ośmiu) zespołów.

Prawo gry w I Lidze mają zespoły uczestniczące w rozgrywkach poprzedniego sezonu w/g kolejności zajętych miejsc w tych rozgrywkach oraz trzy najlepsze drużyny, które awansowały z II Ligi w poprzednim sezonie. W przypadku braku chętnych do rozgrywek I ligi mogą się zgłaszać zespoły nie uczestniczące w poprzednim sezonie lub zespoły biorące udział w poprzedniej edycji po wykupieniu dzikiej karty (300 zł) oraz opłaceniu opłaty wpisowego. Prawo wykupienia dzikiej karty, a jednocześnie udział w rozgrywkach I Ligi mają zespoły, które jako pierwsze wpiszą się na listę rezerwowych.

Prawo gry w II Lidze mają zespoły uczestniczące w rozgrywkach poprzedniego sezonu w/g kolejności zajętych miejsc w tych rozgrywkach oraz drużyny, które spadły z I Ligi w poprzednim sezonie. Nowo powstałe drużyny mogą zgłaszać się do rozgrywek na listę rezerwowych. W przypadku wolnych miejsc będą dopuszczone do rozgrywek. O udziale decyduje pierwszeństwo zgłoszenia.

Zgodnie z regulaminem dwa ostatnie zespoły II Ligi poprzedniego sezonu  nie mają gwarancji uczestnictwa w nadchodzącej edycji rozgrywek. Drużyny, które na koniec sezonu utrzymały się, awansowały lub spadły mają obowiązek w następnej edycji zgłosić się do tego szczebla rozgrywek.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Zgłoszenia do VI edycji ELECTROLUX CUP!. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates