Amelinium Team zwycięzcą Dacco Masters

poniedziałek, 27, sierpień 2012

Przy sztucznym świetle blisko 80 piłkarzy rywalizowało w III nocnym turnieju piłkarskim Dacco Masters.

Po ponad pięciu godzinach walki na boisku Orlik w Żarowie zwycięzcą została drużyna Amelinium Team. Mistrzowie z przed roku zespół Mam Talent zajął drugie miejsce. Trzecia lokata przypadła piłkarzom Nocnego Teamu.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Mateusz Wojnowski z Amber Gold. Tytuł najlepszego strzelca dla Matusza Kołodzieja (Amelinium Team) oraz Rafała Bysia (Mam Talent). Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale oraz talony do wykorzystania w hali sportowej GCKiS. W klasyfikacji indywidualnej wręczono nagrody rzeczowe.

Organizator Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie pragnie serdecznie podziękować sponsorowi głównemu Dariuszowi Jaworskiemu, właścicielowi firmy Dacco ze Świdnicy za wsparcie turnieju oraz Paulinie Kuczyńskiej i Klaudii Zielińskiej za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

Skład zwycięzców - Amelinium Team: Zbigniew Przybylski, Norbert Gałązka, Patryk Chrapek, Mateusz Kołodziej, Mateusz Darowski, Bartosz Czoch, Michał Klimaszewski, Paweł Zyl, Eliasz Skrzyniarz

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Amelinium Team zwycięzcą Dacco Masters. Copyright © 2012 All rights reserverd.