Żarowska Strefa Kibica zaprasza na Euro 2024

środa, 05, czerwiec 2024

Mecz Polska – Holandia na telebimie, Mistrzostwa Żarowa w Mega Piłkarzyki, gry, zabawy, strefa dla całych rodzin oraz strefa gastro, takie atrakcje czekają na wszystkich w Żarowskiej Strefie Kibica, którą organizuje Gminne Centrum Kultury i Sportu.

W niedzielę, 16 czerwca o godzinie 13:00 rozpocznie się rywalizacja w mega piłkarzyki, to popularna gra, w którą grał chyba każdy z nas. Jednak w żarowskim turnieju zamiast figurek w rolę piłkarzy wcielą się uczestnicy.

To nie wszystko co Gminne Centrum Kultury i Sportu przygotowało dla mieszkańców Żarowa. Punktualnie o godzinie 15:00 na telebimie obejrzymy relację na żywo meczu w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Polska – Holandia. Wspólnie kibicujmy biało-czerwonym. Organizator liczy także na kreatywność kibiców i nagrodzi najlepiej przygotowanych do kibicowania naszej drużynie.


– Żarowska Strefa Kibica zostanie ulokowana przy obiektach sportowych Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Chcemy razem przeżywać sportowe emocje i nie mam na myśli tylko tych związanych z meczem Polska – Holandia, ale przede wszystkim zależy nam na aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Chcemy, aby ten dzień był wypełniony sportową rywalizacją w duchu fair play. Do zmagań zapraszamy wszystkich chętnych – dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny – mówi Tomasz Pietrzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Organizator do zmagań zaprasza pięcioosobowe drużyny, które powalczą o tytuł Mistrza Żarowa w Mega Piłkarzyki. Udział w turnieju jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Wielki finał Żarowskich Mega Piłkarzyków zaplanowano w przerwie spotkania Polska – Holandia.

Żarowska Strefa Kibica

Turniej „Żarowskie Mega Piłkarzyki”
16 czerwca 2024
godz.13:00
wiek: od 4 klasy szkoły podstawowej i starsi
składy: pięcioosobowe
miejsce: boisko Orlik w Żarowie, ul. Piastowska 10A
zgłoszenia: adres mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
>>> formularz zgłoszeniowy
>>> regulamin
zapisy również w dniu zawodów (w przypadku wolnych miejsc) – decyduje pierwszeństwo zgłoszeń. Zapisy elektroniczne prowadzone są do 13.06 (czwartek) do godz. 13:00.

Dla pierwszych trzech zespołów medale oraz atrakcyjny sprzęt sportowy firmy JAKO Polska.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Udział w zawodach trzeba potwierdzić w dniu wydarzenia do godz. 12:45. W przypadku wolnych miejsc możliwe będą zapisy w dniu wydarzenia.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Żarowska Strefa Kibica zaprasza na Euro 2024. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates