FC Wylewniaki niepokonani!

środa, 13, grudzień 2023

FC Wylewniaki jedyną niepokonaną drużyną w Żarowskiej Lidze Futsalu Electrolux Cup. W miniony weekend doszło do pojedynku na szczycie.

Młodzi piłkarze z FC Wylewniaków stanęli naprzeciwko LKS Marcinowicom. Pikanterii pojedynku dodawał fakt, iż obydwie drużyny do tej pory nie zaznały smaku porażki, notując same zwycięstwa. Duże tempo gry połączone z dużą skutecznością pozwala Wylewniakom do przerwy prowadzić 4:2. Po zmianie stron przewaga błyskawicznie wzrosła. Marcinowice nie rezygnowały i wykorzystały brak powrotów do defensywy swoich przeciwników. Skuteczność w odrabianiu strat była tak duża, iż przewaga zmalała do jednej bramki. Na więcej zabrakło czasu. FC Wylewniaki wygrywają 7:6.

>>> Zdjęcia


Cannabis od pierwszego gwizdka kontrolował sytuację na boisku w meczu z LKS Piotrowicami Św., pokonując rywala 7:2.

Ubiegłoroczny triumfator i mistrz Dolnego Śląska Regionalnych Lig Futsalu Wektor Świdnica, mimo braków kadrowych, z łatwością ograł Tabalugę 7:0.

Kłopotów ze swoim przeciwnikiem nie miała również Zebra Team, strzelając do bramki rywala dwanaście bramek. Turbokozaków tego dnia było stać tylko na jedno celne trafienie.

Jednym z bardziej wyrównanych meczy, był ostatni pojedynek 4. kolejki. Dwóch doskonałych okazji strzeleckich nie wykorzystał Dawid Wojak z Viagrus Team. Były to decydujące momenty dla losów spotkania. Szkółka Ajaxu pod bramką rywala się nie myliła, dzięki czemu odniosła pierwsze zwycięstwo, notując tym samym pierwsze punkty w sezonie.

Wszystkie mecze odbywają się w hali sportowej GCKiS w Żarowie, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Sponsor główny: Electrolux Żarów
Organizator: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie
Oficjalna strona rozgrywek: www.electroluxcup.zarow.pl

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 FC Wylewniaki niepokonani!. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates