Zebra Team z tytułem mistrzowskim

piątek, 28, styczeń 2022

Na kolejkę przed zakończeniem Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup znamy zwycięzcę. Mistrzem 14. edycji rozgrywek został beniaminek Zebra Team.

Jedyną drużyną mogącą zagrozić Zebrze Team był ubiegłoroczny triumfator Wektor Świdnica. Świdnickim piłkarzom nie udało się odrobić strat z pierwszego pojedynku obydwu ekip, gdzie Wektor poniósł klęskę, przegrywając 9:1. Zebra przegrała drugi pojedynek z najgroźniejszym rywalem 2:0. Marząc o mistrzostwie beniaminek musiał wygrać wszystkie swoje pozostałe pojedynki. Plan został zrealizowany. Zebra Team okazała się lepsza od Szkółki Ajaxu (6:4), Cannabis (11:3), Electrolux Żarów (5:2). Wciąż trwa walka o trzecie miejsce I ligi Electrolux Cup. Szansę na zdobycie brązowych medali wciąż mają zawodnicy Electrolux Żarów, Cannabis i Szkółki Ajaxu.

Znamy też triumfatora drugiej ligi Electrolux Cup. Pierwsze miejsce i awans dla piłkarzy Electrolux Świdnica. Ze srebrnych krążków mogą się cieszyć zawodnicy Turbokozaków. W ostatniej kolejce rozstrzygnie się sprawa najniższego miejsca na podium. O trzecią lokatę powalczą SNN Squad i FC Wylewniaki.

Harmonogram - 10. kolejki Electrolux Cup, 29.01.2022 (sobota)