Poznaliśmy najlepszych deblistów

poniedziałek, 07, czerwiec 2021

Za takie obrazki kochamy tenis. Gem po gemie i konsekwentnie odrabianie strat. Tak w skrócie można podsumować turniej deblowy tenisa ziemnego o puchar burmistrza miasta Żarów.
Emocji było aż nadto. Panujący upał potęgował zmęczenie. Blisko pięciogodzinną rywalizację zwyciężył debel Michał Barabasz – Leszek Tkaczyk. Sukces tym bardziej cenny, iż obaj panowie spotkali się w deblu po raz pierwszy. W finałowej rozgrywce pokonali parę Ryszard Serafin – Janusz Derek. Trzecia pozycja dla ubiegłorocznych triumfatorów Pawła Niewęgłowskiego i Ireneusz Sordyla.
- Pomimo upalnych warunków, sympatycy tenisa ziemnego po raz kolejny pokazali, iż ta dyscyplina sportu jest ich wielką pasją. Pierwsza trójka nagrodzona została pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsora głównego, firmę JAKO Polska. Po raz kolejny podziękowania kierujemy w stronę niezawodnego pana Mariana Dawlewicza, za pomoc w przeprowadzeniu zawodów – informuje organizator Krzysztof Dutkiewicz z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

>>> Zdjęcia na FB

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Poznaliśmy najlepszych deblistów. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates