Nefryt Junajtet - FC Method Men 3:6 (0:3)
Wierzbianka Wierzbna - Wektor Świdnica 1:8 (1:3)
AH1N1 - AKS Żarów 3:5 (2:1)
Wodospad Zastruże - Zryw Łażany 3:3 (1:1)
Drink Team - Zaskoczeni Żarów 1:6 (0:2)
Najlepsi zawodnicy oraz bramkarze 2 kolejki:
II liga: bramkarz: Wojciech Hanc (Mam Talent), zawodnik: Michał Morawski (FC Method Men)
I liga: bramkarz: Jacek Suski (AKS Żarów), zawodnik: Krzysztof Klimala (AKS Żarów)

W II Lidze najbardziej zacięty mecz stoczyły drużyny Nefryt Junajtet i FC Method Men. Szybcy, świetnie wyszkoleni technicznie młodzi piłkarze obydwu drużyn stworzyli ciekawe widowisko. W pierwszej połowie skuteczniejsi pod bramką rywala okazali się zawodnicy FC Method Men i to oni schodzili z przewagą 3 bramek. Po zmianie stron szybko wyrównali stan meczu piłkarze Nefryt Junajtet, jednak w całym meczu górą wyszli zawodnicy FC Method Men wygrywając spotkanie 6:3. Drużyny Cannabis oraz Mam Talent nie oszczędziły swoich rywali wysoko wygrywając spotkania. Swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju zanotowała drużyna PCO Oldboys pokonując Złoty Kłos 6:3. Nadmienić trzeba, iż zawodnicy z Piotrowic łatwo skóry nie oddali rozgrywając cały mecz bez zawodników rezerwowych.

W I Lidze pewne zwycięstwa zanotowali piłkarze Wektoru Świdnica oraz obrońcy tytułu Zaskoczeni Żarów. W lokalnych derbach pomiędzy Wodospadem Zastruże a Zrywem Łażany padł remis 3:3. Piłkarsko nie zawiódł mecz kolejki pomiędzy drużynami AH1N1 a AKS Żarów. W pierwszej połowie dominowali młodzi piłkarze z drużyny AH1N1 prowadzeni przez grającego trenera Sebastiana Błaszczyka. Mądrze ustawieni w obronie z szybkimi kontrami do przerwy prowadzili 2:1. Po zmianie połów „machina” zespołu AH1N1 zacięła się i wtedy przypomniał o sobie Krzysztof Klimala, który stonował zapędy młodych piłkarzy przechylając zwycięstwo dla swojego zespołu. W meczu kolejki 5:3 dla AKS Żarów.

Podczas drugiej kolejki Mediator Cup odbył się konkurs dla kibiców. Szczególne podziękowania należą się Zygmuntowi Worsie, właścicielowi Strefy Komputerowej w Żarowie za ufundowanie nagród dla kibiców. W konkursie udział wzięli: Kacper oraz Marcin.

Kolejna kolejka dopiero za 2 tygodnie 9 stycznia 2010.

W jutrzejszym wydaniu patrona medialnego Mediator Cup - Nowego Tygodnika Świdnickiego wyniki rozgrywek oraz zdjęcie kolejnego zespołu, tym razem drużyna Wektor Świdnica. Zapraszamy do lektury.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów