Turniej w piłkarzyki

czwartek, 29, lipiec 2010

 Turniej w piłkarzyki rozgrywany był na dwóch stołach w dwóch kategoriach. Łącznie wystartowało 18 zawodników i zawodniczek. Po fazie grupowej przyszedł czas na mecze półfinałowe.

W grupie młodszej pierwszy półfinał wygrali Aleksandra Buchowska/Eryk Śliwa z duetem Maksymilian Mięki/Justyna Szczygło. Z drugiego półfinału zwycięsko wyszli Laura Kozak/Gabrysia Adamczyk pokonując Mateusza Szewczaka/Natalię Śliwę.

  Mecz o trzecie miejsce po pasjonującej walce wygrali Mateusz Szewczak/Natalia Śliwę. Tym samym pozycja numer cztery przypadła Maksymilianowi Miękkiemu/Justynie Szczygło. Wielki finał wygrali zdecydowanie Aleksandra Buchowska/Eryk Śliwa pokonując Laure Kozak/Gabrysie Adamczyk.

W grupie starszej po rozgrywkach grupowych rozegrano półfinały, w których zwyciężały duety Piotr Pieczonka z Kamilem Gaładykiem oraz Kacper Niezgoda i Mateusz Banasik. Równolegle z meczem finałowym odbywał się mecz o pozycję numer trzy. Trzecie miejsce przypadło jedynemu duetowi żeńskiemu w grupie starszej – Klaudia Małkowicz/Izabela Holecka. Tuż za podium uplasowali się Kamil Mika/Krystian Jastrząb. Finał był okazją do rewanżu za porażkę w fazie grupowej. Udało to się Kacprowi Niezgodzie i Mateuszowi Banasikowi, którzy w grupie przegrali z finalistami. Turniej wygrali Kacper Niezgoda/Mateuszowi Banasik wyprzedzając Piotra Pieczonkę/Kamila Gaładyka. Pozycja numer pięć w turnieju dla Wiktora Oleksyk i Kacpra Sobczaka.

Trzy pierwsze pozycje w dwóch grupach otrzymały nagrody rzeczowe. Wszyscy zawodnicy otrzymali słodkie upominki. Dodatkowo wręczono nagrody dla najmłodszych uczestników turnieju – Laura Kozak (6 lat) oraz Maksymilian Mięki (5 lat).

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Turniej w piłkarzyki. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates