Siatkówka kobiet z okazji Święta Niepodległości

piątek, 12, listopad 2010

W 92 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości siatkarki rywalizowały w Hali Sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie w XII Otwartych Mistrzostwach Okręgu TKKF „SUDETY” w Siatkówce Kobiet.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Burmistrz Miasta Żarów Lilla Gruntkowska. Na trzech boiskach o tytuł najlepszej drużyny walczyło dwanaście zespołów!

W meczu o pierwsze miejsce obrończynie tytułu siatkarki TKKF Chemik Żarów podejmowały JK SR Jelenią Górę. Pierwszy set zaczął się bardzo pomyślnie dla zespołu TKKF Chemik Żarów w głównej mierze dzięki świetnej zagrywce Beaty Kądziołki, która wyprowadziła swój zespół na siedmio punktową przewagę. Młode siatkarki z Jeleniej Góry sukcesywnie zaczęły odrabiać punkty dochodząc rywalki przy stanie 18:18. Zacięta walka trwała do końca seta, z którego minimalnie lepszym zespołem był TKKF Chemik Żarów. Druga partia to popis gospodyń, które dość gładko wygrały seta tym samym zwyciężając w całym turnieju.