Mistrzostwa Dolnego Śląska TKKF kobiet w piłce siatkowej

czwartek, 12, listopad 2009

11 listopada w Hali Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie rozegrane zostały Amatorskie Mistrzostwa Dolnego Śląska kobiet TKKF w piłce siatkowej. W tegorocznym w turnieju wzięło udział osiem zespołów z terenu całego Dolnego Śląska gdyż oprócz drużyny żarowskiej wystąpiły siatkarki ze Złotoryi, Strzelina, Dzierżoniowa, Kątów Wrocławskich, Jeleniej Góry, Strzelc Opolskich i Świdnicy.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy w których rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym.

4 Świdnica 2-0 1-1 2-0 x I

W finale spotkały się zespoły z Żarowa i Świdnicy. Po jednostronnym pojedynku wygrały zawodniczki żarowskie. Drużyna kobiet TKKF Chemik już drugi raz z rzędu zdobyły pierwsze miejsce i mistrzostwo Dolnego Śląska drużyn amatorskich. Gratulujemy!