Polecamy projekt Krzywy Kadr

czwartek, 26, wrzesień 2013

"Krzywy Kadr - Kinowe Spotkania Młodych" to projekt zakładający zwiększenie świadomości artystyczno-estetycznej dzieci i młodzieży na temat ambitnych dziedzin, oscylujących wokół filmu animowanego, niezwykłego świata ruchu we współczesnej animacji 3D, poszczególnych etapów tworzenia filmu dokumentalnego i fabularnego, gatunków filmowych, inspirujących kreacji aktorskich i bajkowych, efektów specjalnych, projekcji cyfrowych w przestrzeni, zabiegów filmowych, różnych form teatralnych, a wszystko to dzięki pięknej idei, charakteryzującej się tolerancją, otwartością na nowe horyzonty, krzewieniem kultury i sztuki, propagowaniem twórczego działania wśród młodych ludzi.


„Kinowe Spotkania Młodych” to platforma składająca się z dwóch, spójnych ze sobą części. Pierwsza ma charakter teatralno-filmowy. Druga część przedsięwzięcia to projekcja pełnometrażowego filmu lub animacji, które zastały dostosowane dla kategorii wiekowej przybyłych gości. Całość opatrzona jest efektami muzycznymi, wizualnymi oraz grą aktorską.


Idea projektu „Krzywy Kadr” jaką są Kinowe Spotkania Młodych to doskonały pomysł na zwiększenie świadomości kulturalnej wśród dzieci i młodzieży. Projekt w swych założeniach oscyluje wokół ambitnych dziedzin kultury, które przestawione we właściwy sposób będą z pewnością inspiracją dla młodych ludzi. Plusem projektu jest różnorodność form artystycznych, teatralnych, w których każdy młody artysta z pewnością coś znajdzie dla siebie. To co przykuło naszą uwagę to innowacyjność przedsięwzięcia, odejście od standardów, ukazanie kultury w sposób nowatorski i ciekawy, co z pewnością doceniamy nie tylko my jako instytucja kultury ale przede wszystkim uczestnicy projektu.

Oficjalna strona - www.krzywykadr.com oraz na facebook - www.facebook.com/krzywykadr

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Polecamy projekt Krzywy Kadr. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates