Realizacja

 

 

 

Nagrania w naszym studio realizujemy na tak zwaną „setkę” z możliwością dogrywania nowych ścieżek dźwiękowych, oraz wymiany już nagranych na nowo nagrane – poprawione. Nasze studio zainstalowane zostało w pomieszczeniach piwnicznych, głęboko wytłumionych akustycznie i praktycznie odizolowanych od zewnętrznego otoczenia szumów i hałasu Pracujemy w oparciu o rejestrator ZOOM R-24 oraz oryginalne oprogramowanie Cubase LE 5

 

R-24 jest jednocześnie REKORDEREM , który pozwala na nagrywanie 8 śladów, co pozwala na nagrywanie zespołu na żywo, nagrywanie zestawów perkusyjnych na żywo z wielu mikrofonów i wprowadzenie innych nagrań z wielu innych źródeł dźwięku. Odtwarzanie do 24 ścieżek ( 16/24-bit i 44.1/48-kHz) dla formatów plików WAV. Po zakończeniu nagrywania można miksować i zapisać stereo-mix dla każdego projektu w R-24.

 

R-24 może pracować jako INTERFEJS audio, umożliwiający bezpośrednie przesyłanie ścieżek dźwiękowych na komputer. Wsparcie dla kodowania 24-bit/96-kHz zapewnia wysoką jakość dźwięku. Osiem kanałów wejściowych i dwa kanały wyjściowe mogą być używane równocześnie .

 

R-24 ma wbudowaną funkcję SAMPLERA , pozwalającą na skorzystanie z plików audio w każdej ze ścieżek w postaci pętli. Sampler i rejestrator może być używany razem, co pozwala także nagrywać podczas odtwarzania pętli innych utworów.

 

R-24 ma potężny AUTOMAT PERKUSYJNY z 10 rodzajami zestawów perkusyjnych, które liniowych ścieżek PCM. Patterny rytmiczne mogą być używane jak pętle audio.

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Realizacja. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates