Nabór na wolne stanowisko pracy: Kasjer – 1/2 etatu

środa, 21, marzec 2018

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu ogłasza nabór na stanowisko:

  • KASJER  - Basen w Żarowie

  • WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

- obywatelstwo polskie
– pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych,
– brak skazania za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe umyślne,
– nieposzlakowana opinia,
– wykształcenie – minimum średnie,

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • dyspozycyjność (praca zmianowa);

  • uczciwość;

  • odpowiedzialność za realizowane zadania;

  • systematyczność i konsekwencja w działaniu;

  • komunikatywność;

  • sumienność.

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU:

  1. bieżąca obsługa klientów basenu ;

  2. prowadzenie kasy biletowej basenu;

  3. obsługa kasy ,drukarki fiskalnej i terminali płatniczych oraz programu kasowego;

  4. sprzedaż biletów, karnetów, usług pływalni basenu oraz rozliczanie pobytu klienta zgodnie z obowiązującym cennikiem i promocjami;

  5. kulturalne zachowanie wobec klientów pływalni i współpracowników.

OFERUJEMY:

  • stabilność zatrudnienia;

  • wymiar czasu pracy – 1/2 etatu - umowa o pracę;

  • zmianowy, elastyczny system pracy;

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. CV ze zdjęciem,

  2. list motywacyjny,

  3. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wg wzoru znajdującego się w ogłoszeniu);

  4. kserokopie posiadanych świadectw pracy;

  5. kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie oraz kwalifikację

  6. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach
    i umiejętnościach,

  7. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o o ochronie danych osobowych;

  8. oświadczenie o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie oraz że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne (wg wzoru znajdującego się w ogłoszeniu);

  9. oświadczenie kandydata potwierdzające stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku (wg wzoru znajdującego się w ogłoszeniu);

TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

  • Termin: do 30.03.2018

  • Sposób składania dokumentów aplikacyjnych: osobiście lub listownie do sekretariatu GCKiS w Żarowie

Miejsce składania dokumentów: Gminne Centrum Kultury i Sportu

58-130 Żarów ul. Piastowska 10 A

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Aplikacje, które wpłyną po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane
    (o zachowaniu terminu decyduje data wpływu ).

  • Kandydaci zakwalifikowani do dalszego postępowania kwalifikacyjnego zostaną powiadomieni indywidualnie o terminie i miejscu tego postępowania.

  • Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej GCKiS w Żarowie.

  • Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 74 8580753

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Do pobrania:

>>> kwestionariusz osobowy

>>> oświadczenie o niekaralności

>>> oświadczenie o stanie zdrowia

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Nabór na wolne stanowisko pracy: Kasjer – 1/2 etatu. Copyright © 2012 All rights reserverd.