GRAND PRIX dla Senyor Rici!

poniedziałek, 25, listopad 2013

GRAND PRIX dla Chóru Kameralnego „Senyor Rici” na III Przeglądzie Piosenki Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Świdnicki „Bolko”. W dniu 22.11.2013 w Świdnicy nasz Żarowski zespół działający przy GCKiS zachwycił jak to zostało podane w uzasadnieniu JURY najlepszym kontaktem z publicznością oraz entuzjastycznym wykonaniem następujących piosenek:
1.„Nie możemy iść dzisiaj do kina”
2.„Nikt na świecie nie wie”
3.„Ładne oczy masz komu je dasz”.

>>> Zdjęcia

Zespół wystąpił po losowaniu jako ostatni, lecz dało się słyszeć w kuluarach, że ostatni będą pierwszymi. Cała sala wtórowała wykonaniom znanych i lubianych piosenek. Warto podkreślić, że zespół nasz pod dyrekcją R. Fidlera jako naczelną myśl stawia sobie obdarowywania innych RADOŚCIĄ czyniąc to śpiewem. Zakończenie Przeglądu w edycji „Wyśpiewajmy MIŁOŚĆ” to wręczenie Pięknych Pamiątkowych Grawertonów oraz improwizowany recital Ryszarda Fidlera w Akompaniamencie na pianinie Przewodniczącego Jury Mirosława Jabłońskiego oraz zespołu instrumentalnego Jana Starka Organizatora i Pomysłodawcy Przeglądu. Cała sala oszalała w tańcu i gdyby nie pora odjazdu trwałaby pewnie do rana.
Warto nadmienić, iż „Senyor Rici” w przyszłym roku wystąpią jako laureaci z Recitalem w czasie obrad kolejnego Przeglądu. POWODZENIA:)

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 GRAND PRIX dla Senyor Rici!. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates