GRAND PRIX dla żarowskich SENYOR RICI

poniedziałek, 28, wrzesień 2015

Zespół Senior Rici jest objęty Patronatem Uniwersytetu Trzeciego Wieku– kameralny zespół śpiewaczy wystąpił z okazji „Jaworzyńskich Dni Seniora”, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej razem z zespołem „Jaworzynianie” zaprosili nas do wzięcia udziału w I Przeglądzie Zespołów Senioralnych, który odbył się 27.09.2015 r., pod patronatem Burmistrza Jaworzyny Śląskiej.

Organizowany przegląd był doskonałą okazją do zaprezentowania dorobku artystycznego lokalnych zespołów, a także dla możliwość konfrontacji twórczości z innymi zespołami seniorów z terenu Dolnego Śląska. Senyor Rici z serca dziękują za serdeczność i życzliwość Patronowania UTW lecz szczególnie za życzliwość dyrektora Artura Adamka za wsparcie finansowe oraz za możliwość zaprezentowania pracy dorobku zespołu na innym gruncie niż Żarowski.

Sukces, który został osiągnięty jest wynikiem współpracy zespołu z dyrygentem Ryszardem Fidlerem poetą i muzykiem, anonsowanego bardzo często za Barda Dolnośląskiego. Oficjalnego otwarcia Święta muzyki senioralnej dokonał były Prezydent Miasta Świdnicy pan Wojciech Murdzek.

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 GRAND PRIX dla żarowskich SENYOR RICI. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates