Pożegnanie wakacji

poniedziałek, 31, sierpień 2015

Moc atrakcji towarzyszyło podczas pikniku z okazji zakończenia lata. Konkursy, sportowe turnieje, występy artystyczne i dobra wspólna zabawa. A w finale mistrzostwa gry w bule, które tradycyjnie prowadzili studenci z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na scenie zaprezentowali się Krukowianie, Żarowianie i Senyor-Rici, a do tańca przygrywał zespół Anmaro i DJ Peqtus.

Żarowianie w sobotę, 29 sierpnia pożegnali tegoroczne wakacje w Parku Miejskim w Żarowie. Nie zabrakło wspólnych zabaw dla najmłodszych. Czekały na nich dmuchańce, malowanie twarzy i sportowe turnieje przygotowane przez organizatorów imprezy Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, TKKF "Chemik" oraz Żarowski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Tradycyjnie jak co roku poznaliśmy mistrzów gry w bule. W żarowskim starciu walczyli nie tylko najmłodsi, których do samego końca dopingowali ich rodzice i seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Za świetną rywalizację i wysoki poziom gry zwycięzcy turnieju w bule wywalczyli puchary: I miejsce – Wiktor Knap i Michał Szczurek, II miejsce – Roksana Lider i Krzysztof Kuriata, III miejsce – Oliwia Perczak i Krystian Kuriata. Swoich sił, podczas sobotniego pikniku z okazji zakończenia wakacji próbowali również dorośli. I tutaj rywalizacja była naprawdę zacięta. Zdobywcami pucharów zostali: I miejsce – Marek Ignatowicz i Wiktor Siemiochin, II miejsce – Ewa Łękarska i Marian Marzec, III miejsce – Irena Wasilewska i Henryk Wasilewski.

Wszyscy, i mali, i duzi bawili się wybornie. Każdy znalazł coś interesującego dla siebie podczas imprezy. Żal odchodzącego, gorącego lata, ale za rok, w tym samym miejscu, znowu się spotkamy.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Pożegnanie wakacji. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates