Senyor Rici z koncertem w Świdnicy

wtorek, 17, czerwiec 2014

Na corocznym cyklicznym spotkaniu w Parafii Miłosierdzia Bożego zaśpiewał już po raz czwarty nasz Kameralny chór "Senyor Rici" pod batutą Ryszarda Fidlera. Koncert ten to prezentacja utworów zarejestrowanych na płycie w Żarowskim studio nagrań. Jest to pierwsza ale mamy nadzieję nie ostatnia płyta miłośników śpiewu działających przy UTW z Senyor Rici.

 

Cieszymy się z każdego zaproszenia zwłaszcza, że po raz pierwszy zostaliśmy poproszeni o autografy i to wcale nie od seniorów lecz młodzieży. Podczas prezentacji przy pięknej pogodzie mogliśmy oglądać również zespół z UTW ze Świdnicy jak również młodych muzyków i tancerzy ze szkół Świdnickich. Koordynowaniem imprezy zajmowała się Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej pani Zofia Skowrońska-Wiśniewska. Słowo okolicznościowe wygłosił Prezydent Świdnicy pan Wojciech Murdzek.

 Całość imprezy zakończyła się odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego błogosławieństwem poczynionym przez księdza proboszcza Tomasza Zająca. Na koniec Senyo Rici odśpiewali piękną pieśń „Panience na dobranoc” Spotkamy się zapewne w następnych latach.

 

 

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Senyor Rici z koncertem w Świdnicy. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates