XVI Turniej Małego Aktora NIEZAPOMINAJKA

piątek, 16, maj 2014

„Niezapominajka” jest Turniejem Małego Aktora dla dzieci w wieku przedszkolnym i klas „0” szkół podstawowych z całego terenu miasta i gminy Żarów
W dniu 16 maja odbyła się XVI edycja turnieju, na który zgłoszonych zostało 22 dzieci z następujących placówek: Przedszkole Niepubliczne „Chatka Małolatka” w Żarowie, SP Żarów, SP Imbramowice, SP Zastruże i SP Mrowiny.
Prezentacje dzieci były bardzo udane dzięki zaangażowaniu rodziców i wychowawców. Świetnie przygotowane maluchy dały popis recytacji poezji dziecięcej polskich autorów. Wielkie przeżycia i nierzadko trema występujących dzieci uwieńczona została przez organizatora nagrodami dla wszystkich dzieci.

>>> Zdjęcia

Organizator – Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, powołał 3-osobowe Jury w składzie: Przewodnicząca – Stanisława Biernacka – dyrektor Biblioteki Publicznej w Żarowie, Monika Falkowska – opiekun i wychowawca w Świetlicy Wiejskiej we Wierzbnej oraz Ilona Niedźwiecka – jedna z mam oraz Jury Dziecięce w składzie: Oliwia Piskorz, Marysia Kołpak, Łukasz Koza z Przedszkola Niepublicznego w Żarowie.

Wyniki XVI Turniej Małego Aktora:

WYRÓŻNIENIE - dla Oliwii Hennig ze Szkoły Podstawowej w Zastrużu za interpretację wiersza/dramy,  pt  „Tolerancja”

WYRÓŻNIENIE - dla Kingi Kaczmarek i Julii Włodarczyk ze „Chatka Młolatka” w Żarowie za interpretację wiersza/dramy,  pt „Szacunek”

WYRÓŻNIENIE - dla Leny Gawrońskiej ze Szkoły Podstawowej w Żarowie za grę aktorską w wierszu pt. „Wielkie dziś sprzątanie świata”

WYRÓŻNIENIE - dla Kornelii Pająk  ze Szkoły Podstawowej w Imbramowicach za grę aktorską w wierszu pt. „Kwoka”

WYRÓŻNIENIE - dla Natalii Feszter ze Szkoły Podstawowej w Żarowie za charakteryzację do wiersza pt. „Stół”

WYRÓŻNIENIE - dla Weroniki Niedźwieckiej ze Szkoły Podstawowej w Mrowinach za charakteryzację do wiersza pt. „Kłopoty leśnego krasnala”

III miejsce - dla Weroniki Niedżwieckiej, Alberta Leputy i Antoniego Tobiasza ze Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach za wiersz/dramę pt. „Kłopoty leśnego krasnala”       

II miejsce - dla Dominika Niżyńskiego ze Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach za wiersz/dramę pt „ Słoń Trombalski”

I miejsce - dla Julii Bujak ze Szkoły Podstawowej im Jana Brzechwy w Żarowie za wiersz/dramę pt. „ Znaki wiosny”

Dziecięce Jury przyznawało ZŁOTĄ NIEZAPOMINAJKĘ dla Nikoli Spisał ze Szkoły Podstawowej w Zastrużu za wiersz Wandy Chotomskiej pt. „ Kurcze blade”


Pozostałe dzieci biorące udział w Turnieju Małego Aktora „Niezapominajka” otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez GCKiS w Żarowie.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 XVI Turniej Małego Aktora NIEZAPOMINAJKA. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates