Noc Świętojańska, turniej wsi

wtorek, 25, czerwiec 2013

W sobotę 22 czerwca obok Stawu Miejskiego w Żarowie zorganizowana została Noc Świętojańska poprzedzona pływaniem po stawie dla najmłodszych oraz tegorocznym Turniejem wsi oraz świetlic środowiskowych.

Tegorocznym zwycięzcą Turnieju wsi została wieś Imbramowice wyprzedzając tylko o jeden punkt zeszłorocznego zwycięzcę Pyszczyn, trzecie miejsce na podium przypadło mieszkańcom Wierzbnej. Następne w kolejności były Przyłęgów i Porzażysko, Mikoszowa oraz Kalno. W zawodach świetlic środowiskowych najwięcej punktów udało się uzbierać dzieciom ze świetlicy środowiskowej "Chatka Puchatka" w Łażanach. Tuż za nimi, na drugim miejscu uplasowała się świetlica "Słoneczko" z Kalna, a trzecie miejsce zamykali najmłodsi ze świetlicy "Euroklub" z Siedlimowic.

>>> Zdjęcia

Nie zabrakło również tradycyjnych zabaw i konkursów dla dzieci oraz młodzieży, z których największym zainteresowaniem cieszyło się pływanie łódkami po żarowskim stawie. Do wspólnej zabawy przygrywała Żarowska Orkiestra Dęta, zespół ANMARO a na koniec odbyła się dyskoteka pod gwiazdami.

 

Organizatorami imprez byli: Gminne Centrum Kultury i Sportu, Młodzieżowa Rada Miejska, TKKF "Chemik", OSP Żarów, Urząd Miejski w Żarowie.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Noc Świętojańska, turniej wsi. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates