Wakacje w Akademii Malucha

poniedziałek, 28, czerwiec 2010

 W dniu 24 czerwca w bibliotece odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego dla najmłodszych Żaczków miasta i gminy Żarów. Dzieci przybyły wraz ze swoimi rodzicami, babciami, ciociami lub opiekunami by pożegnać się z Biblioteka, z panią prowadzącą zajęcia i z ich ulubionymi książeczkami i zabawkami na okres wakacji.

„Akademia Malucha” od dwóch lat mieści się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Żarów im. ks. Jana Twardowskiego. Od roku 2009/2010 organizatorami zajęć dla dzieci od 6. miesiąca życia do lat 4 i ich rodziców/opiekunów jest w/w Biblioteka oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Dzięki współpracy obu placówek zajęcia dla milusińskich są atrakcyjniejsze o czym świadczy liczebność małych uczestników (37 Żaczków).
Na dzieci, w tym dniu czekały niespodzianki w postaci dyplomów ukończenia Akademii Malucha, kolorowe książki – nagrody, czekolady, baloniki oraz kwieciste bransoletki na rękę i wiele serdeczności. Otrzymały również teczki ze swoimi pracami plastycznymi, które gromadzone były przez cały rok. Zanim maluchy opuściły progi akademii, ostatni raz w tym roku utworzyły pociąg, którym dojechały do wrót prowadzących wprost do słonecznych wakacji.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Wakacje w Akademii Malucha. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates