Podsumowanie wakacji z kulturą

wtorek, 28, lipiec 2009

  Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie organizuje w miesiącu lipcu rozmaite zajęcia edukacyjno – rekreacyjne. W zajęciach o charakterze warsztatowym, które organizowane są w kompleksie nowo wybudowanej hali sportowej oraz w siedzibie "Teatru Bezdomnego” biorą udział dzieci i młodzież w Żarowa. W poniedziałki, środy oraz piątki młodzi mieszkańcy Żarowa, w godzinach porannych – od 10.00 do 13.00 pod okiem Ryszarda Dykcika, Jacka Szumańskiego, Justyny Chwały oraz Katarzyny Rurarz, zagłębiają się w tajniki sztuki teatralnej, malarstwa oraz fotografii.

To tylko niektóre dziedziny cieszące się wielkim zainteresowaniem uczestników. Myślę, że sam pomysł stworzenia owych warsztatów jest niezwykle cenny i wnosi bardzo dużo w rozwój dzieci i młodzieży.

 To od naszej instytucji zależy czy będą one twórcami czy nieświadomymi odbiorcami kultury. Korespondencja sztuk jaka zachodzi pomiędzy teatrem, warsztatami plastycznymi i fotografią ma na celu przygotowanie uczestników do finału, który odbędzie się w samym centrum miasta, pierwszego dnia sierpnia. Zapraszam wszystkich chętnych na kolejne zajęcia.

Justyna Chwała

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Podsumowanie wakacji z kulturą. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates