Pierwszoklasiści w GCKiS

poniedziałek, 03, październik 2011

 W środę 28 września gościliśmy w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie dzieci z klasy Ia Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.
Pierwszoklasistów, którzy chcieli dowiedzieć się jakie propozycje zajęć mają dla nich instruktorzy GCKiS, gorąco przywitał Artur Adamek – dyrektor GCKiS oraz życzył mile spędzonego czasu w naszej placówce i wielu pozytywnych przeżyć.

 Po czym dzieci zaproszone zostały do stołu, gdzie czekały na nie „tajemnicze” kolorowe kartoniki, kleje, kredki i kolorowy sznurek. Elżbieta Kulas, która na co dzień prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaproponowała zaciekawionym uczniom zabawę plastyczną, której efektem było 26 barwnych latawców wykonanych samodzielnie przez dzieci. Kolejnym etapem tego spotkania była prezentacja multimedialna przeprowadzona przez Ryszarda Fidlera – instruktora gry na gitarach (różnego typu) i opiekuna Kółka Multimedialnego PIXEL. Podczas prezentacji uczniowie (z wielkim zaciekawieniem) wsłuchali się w słowa prowadzącego, z których dowiedzieli się jakie pracownie, dla dzieci w ich wieku, działają w GCKiS. Dodatkową atrakcja tego spotkania był pokaz instrumentów strunowych, które dzieci mogły dokładnie obejrzeć, a nawet dotknąć. W nagrodę za czynny udział w zajęciach wszyscy uczniowie otrzymali lizaka. Natomiast dzieci, gromkim DZIĘKUJĘMY! - podziękowały za poświęcony im czas.

Spotkanie zakończyło się zwiedzeniem hali sportowej, po której oprowadził ich dyrektor GCKiS.

Mamy nadzieję, że to niepierwsze i nieostatnie takie spotkanie milusińskich z Żarowa i nie tylko.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Pierwszoklasiści w GCKiS. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates