Festyn wakacyjny

poniedziałek, 29, sierpień 2011

 W sobotę 27 sierpnia w Parku Miejskim w Żarowie odbyła się kolejna impreza plenerowa. Festyn na zakończenie lata rozpoczął się paradą fantastycznych rowerów przygotowanych przez młodych Żarowian. Niewielka grupa (na razie bo mamy nadzieję, że w przyszłym roku ta grupa się powiększy) młodych mieszkańców przystroiła swoje rowery tworząc tym samym niecodzienne, jednośladowe wehikuły. Twórców najbardziej ustrojonych rowerów nagrodzono upominkami.

>>> Film

 

Zorganizowany został również rajd rowerowy trasą przygotowaną przez MRM w Żarowie – pomysłodawców „rowerowej zabawy”.

Tradycyjnie TKKF Chemik Żarów prowadził konkurencje rekreacyjno-sportowe dla dzieci i młodzieży, a dla najmłodszych organizatorzy zapewnili dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, stoiska z zabawkami oraz stanowisko „makijażu dziecięcego”, z którego korzystały nie tylko dzieci, ale też dorośli. Ponadto warto dodać, że dzieci mogły korzystać ze zjeżdżalni do woli bez konieczności uiszczania opłat, bowiem SKOK Wspólnota z okazji swoich 8 urodzin ufundował zarówno tą atrakcję jak i smacznego torta ku uciesze najmłodszych.

Do tańca przygrywał zespół muzyczny PIAST BAND z Żarowa, ale nim na dobre rozpoczęła się zabawa, burza i ulewa jej towarzysząca na dobre zakończyła imprezę ok. godz. 18.30. Żal było opuszczać Park Miejski, bo przecież zabawa dopiero się rozpoczynała.

Organizatorem imprezy byli: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców w Żarowie, Żarowska Wspólnota Samorządowa oraz Młodzieżowa Rada Miejska w Żarowie.

Organizację imprez wsparli: SKOK Wspólnota Oddział w Żarowie, PPHU AGNES Import – Export - Jacek Kruk, MARTECH Przewody Hydrauliki Siłowej - Danuta i Maurycy Hennig, Firma Handlowo-Usługowo-Budowlana - Marian Bujak, BUDECO - Waldemar Chrobot, ROGATEK - Zofia i Jerzy Staruszkiewicz, Henryk Skotnicki, PIEKARNIA Andrzej i Zbigniew Kaczmarczyk, AS-PIK Usługi Ogólnobudowlane - Leszek Łabiak, Bio-Wat Sp.z o.o - Marek Baryłko

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Festyn wakacyjny . Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates