Warsztaty Arteterapii w GCKiS

piątek, 11, listopad 2011

 W dniu 3 listopada w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie odbyły się bezpłatne warsztaty "Arteterapia – Kultura przeciw wykluczeniom" zorganizowane w ramach programu Dom Kultury+ na które GCKiS pozyskało dofinansowanie.

>>> Relacja filmowa

Warsztaty pn. „Spotkanie ze Sztuką. Sztuka Spotkania” poprowadziły Panie Maria Balau i Anna Łazicka z warszawskiego „CENTRUM ŁOWICKA”. Na zaproszenie GCKiS w Żarowie odpowiedziały następujące placówki: SP w Żarowie, SP w Mrowinach, SP w Zastrużu, Gimnazjum w Żarowie, świetlice środowiskowe przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Żarowie, świetlice szkolne, świetlica Stowarzyszenia „Edukacja” w Żarowie, Bajkowe Przedszkole w Żarowie, artyści amatorzy z Żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie oraz społeczny animator kultury z Kalna.

W pięciogodzinnym spotkaniu wzięło udział łącznie 29 pań, które na co dzień w tychże placówkach pracują z dziećmi, młodzieżą czy dorosłymi. Pań które szukają inspiracji do dalszej owocnej pracy na rzecz innych.
Wszystkie uczestniczki z wielkim zapałem i nieukrywaną radością brały udział w warsztatach zdobywając kolejne tajniki wiedzy, tym razem w zakresie ARTETERAPII, bawiąc się przy tym z wielkim ukontentowaniem. Wystarczy powiedzieć, iż Panie uzyskawszy Certyfikat odbytych warsztatów, pytały o następne:)

Dofinansowano ze środków NCK w ramach Programu Dom Kultury+

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Warsztaty Arteterapii w GCKiS. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates