Objazdowa Etiuda & Anima odwiedzi Żarów!

środa, 26, październik 2016

Objazdowa Etiuda & Anima odwiedzi Żarów! W ramach lokalnego pokazu festiwalowego, zobaczymy znakomite filmy z Libanu, Meksyku oraz Wielkiej Brytanii.

Po ciągu wydarzeń związanych z edukacją filmową oraz projekcjami w plenerze, których organizatorem jest Fundacja Teatr Bezdomny – pora na kolejną dawkę „innego” filmu, który mam nadzieję porwie żarowską publiczność swoją plastyką, sposobem narracji oraz przekazem – tłumaczy Tomasz Nycz, organizator projekcji.


Już 29 października w kawiarni znajdującej się na I piętrze Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, odbędzie się spotkanie filmowe 22-go Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda & Anima, który po raz pierwszy odwiedzi Nasze miasto. To wspaniała okazja na poznanie wybranych laureatów niezwykle energetyzującego festiwalu kina fabularnego, dokumentalnego oraz animowanego na terenie Polski.

Wystarczy przyjść i zająć miejsce na widowni, aby doświadczyć historii bohaterów pięciu produkcji filmowych z Libanu, Meksyku oraz Wielkiej Brytanii, które zostały nagrodzone złotymi, srebrnymi, brązowymi oraz specjalnymi „dinozaurami” na scenie międzynarodowej. Przed projekcją omówimy krótko fabułę prezentowanych tytułów oraz zachęcimy do wspólnej rozmowy na temat prezentowanych materiałów – zaznacza Tomasz Nycz.

Organizatorzy zachęcają do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat bezpłatnej projekcji filmów 22MFF Etiuda & Anima, która odbędzie się o godz.: 18:00 w żarowskim GCKiS, przy ul. Piastowskiej 10A.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Objazdowa Etiuda & Anima odwiedzi Żarów!. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates