Zmywarka za najcięższą dynię

wtorek, 11, październik 2016

Konkursy, odkrywanie tajemnic, gry, sadzenie krokusów i dobra zabawa będą towarzyszyły świętu dyni, które zaplanowano na sobotę, 15 października w Wierzbnej. Główną nagrodą w konkursie na najcięższą dynię jest zmywarka firmy Electrolux.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 14.00 w Wierzbnej przy ulicy Leśnej. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w konkursach na najcięższą dynię, najsmaczniejszą zupę z dyni. Dla dzieci przygotowano konkurs na najładniejszą rzeźbę... oczywiście z dyni. Dynie, zupy i rzeźby będą przyjmowane w dniu imprezy do godziny 15:00. Laureatów konkursu poznamy około godziny 17:00. Ponadto na odkrywanie tajemnic Wierzbnej zaprasza Bogdan Mucha, archeolog, pracownik GCKiS, a na co dzień opiekun Żarowskiej Izby Historycznej. Goście będą mogli wysłuchać historii o najstarszym murowanym zamku rycerskim, który kiedyś stał w Wierzbnej.


Na wydarzenie zapraszają: Burmistrz Żarowa, Leszek Michalak, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, radna Zuzanna Urbanik, sołtys, rada sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie DR Wierzbna, Ochotnicza Straż Pożarna Wierzbna.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Zmywarka za najcięższą dynię. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates